Şahin Ve Ulupınar Elleriyle Aşure Dağıttı

Kozlu Belediyesi tarafından Kozlu Belediye Binası önünde vatandaşlara aşure dağıtımı yapıldı.Mübarek Muharrem ayı münasebetiyle Kozlu Belediyesi tarafından vatandaşlara aşure dağıtıldı. Kozlu Belediyesi önünde yapılan aşure dağıtımını...

Şahin Ve Ulupınar Elleriyle Aşure Dağıttı
banner230
Kozlu Belediyesi tarafından Kozlu Belediye Binası önünde vatandaşlara aşure dağıtımı yapıldı.
Mübarek Muharrem ayı münasebetiyle Kozlu Belediyesi tarafından vatandaşlara aşure dağıtıldı. Kozlu Belediyesi önünde yapılan aşure dağıtımını Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar ve AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Özdemir kendi elleriyle yaptılar.
Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, tüm Müslümanların Mübarek Muharrem Ayının ve Aşure Gününün hayırlara ve bol bereketli günlere vesile olmasını diledi. Aşurenin narını kendi eliyle serpen ve vatandaşlara kendi eliyle dağıtan Şahin, ilk aşureyi Saygıdeğer annesine verdi. Daha sonra Ulupınar, Özdemir ve Şahin kendi elleriyle tabaklara doldurdukları aşureleri vatandaşlara ikram ettiler. Ulupınar ve Şahin daha sonra seçim gezileri kapsamında TTK Kozlu Müessesesi’ne gittiler.
YORUM EKLE