En Fazla You Tube İzlenme Burada !

Eğer youtube izlenme sayınızı arttırmak bunu emin ellere bırakmak istiyorsanız ve aynı zamanda bütçe dostu olsun istiyorsanız yapacağınız tek şey Youtube İzlenme sitesini ziyaret etmek.

Yararlı Bilgiler 17.12.2018, 14:58 08.01.2020, 13:45
En Fazla You Tube İzlenme Burada !

Eğer youtube izlenme sayınızı arttırmak bunu emin ellere bırakmak istiyorsanız ve aynı zamanda bütçe dostu olsun istiyorsanız yapacağınız tek şey Youtube İzlenme  sitesini ziyaret etmek.

Bu siteden sadece youtube izlenme sayınızı arttırabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz bunun yanında takipçi satın alma, beğeni satın alma, izlenme satın alma , logo tasarımları, el ilan broşürleri , poster tasarımı, fotoğraf video tasarımları , sunum tasarımları, afiş tasarımları , katalog tasarımları aklınıza gelebilecek her türlü tasarımları ve takipçileri size sunuyor.  Bu site yetenekli tasarımcılardan oluşuyor. Bir youtube kanalı açmaya kalksanız ve bundan para kazanmayı hedefleseniz bunun için takipçiye ihtiyacınız var ve bu da sizin güzel paralar kazanabilmek istiyorsanız yıllarınız alacaktır. Fakat bu sitede 20 TL’ye başlayan fiyatlarla izlenme yaptırabilirsiniz. Yetenekler insanların kabiliyetlerini ucuzlaştırıyorlar diye yorumlar yapılmış siteyle alakalı ama alakası bile yok çünkü her bütçeye hitap ediyor daha fazla paralar vererek  daha çok takipçi istiyorsanız onları da bulabiliyorsunuz. Grafik tasarımlar ile desteklenmiş profesyonel web site tasarımı yaptırmak ve bir kurumsal web tasarımına sahip olmak  için youtube İzlenme  adresine kesinlikle bakmalısınız.

İnternetin hayatımıza girdiğinden itibaren  insanlar bu sistemle para kazanmaya başladılar izlenme arttıkça kazanılan para da artıyor biliyorsunuz. Günümüz de ki zenginlerin büyük bir çoğunluğu you tube izlenmelerinden zengin olmuş insanlar. Bunun yanında mesela müzik yeteneğiniz var ve bu yeteneğinizin kimse farkında değil bu siteye bestelerinizi satış için yüklüyorsunuz ve belki de müzikle ilgilenen ya da iyi müzikden anlayan bir yetenek avcısı tarafından farkedilip sizin bestenizin satın alabiliyor. Fiyat bilgisini de miktarını da kendiniz seçiyorsunuz. Yani emeğinize ve yeteneğinize fiyat biçen sizsiniz başkalarının alternatifine sunmuyorsunuz emeğinizin değerini. Ya da mesela harika bir takı yapma yeteneğiniz var ama bunu tüketicinin karşısına sunabilmeniz için bir dükkanınızın olması gerekiyor. Şehir merkezinde bir dükkanın kirasını siz kafanızda tahmin ediyorsunuzdur. Sadece dükkanı kiralamakla bitmiyor.

Aynı zamanda adınızın bir şekilde duyulması gerekiyor yani açtığınız dükkanda gelen geçen sizi farkedicek de merak edip içeri girecek ve beğenip bir parça alacak tüm bunlar gerçekleştiği takdirde sadece bir tüketiciye ulaşmış oluyorsunuz o tüketicinin kolunda biri görecek ve sorcak o ona anlatacak derken o kadar uzun süreçler istiyor ki. İşte  sayesinde bütün bu uzun süreçlerden kurtulup bu kadar büyük paralar harcamayıp sadece bu sayfayı ziyaret edip ürününüzü piyasaya sürmeniz ürüne bir fiyat vermeniz ve yetenek avcılarının sizi keşfetmesini beklemeniz kalıyor geriye. Bu internet sisteminin en büyük kolaylıklarından biri.  Eğer you tube kanalınız varsa ve takipçi satın almak istiyorsanız  ve hangi kişiye başvuracağınıza karar veremiyorsanız site size harika bir imkân daha sunuyor. En iyileri sıralamaya almışlar. Daha önce kullanıcıların memnun kaldığı satıcılar puanlanmış ve yorumlar yapılmış hangisinin daha iyi olduğunu hangisinin daha güvenilir olduğunu rahatlıkla inceleme imkanı sunuyor. Eğer siz de böyle bir takipçi satın almaya  ihtiyacınız varsa ve bunu uygun fiyatlara yapmak istiyorsanız mutlaka tıklamanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@