5b8c55b5e94fb71488087b88

29 Mart 2022 Kanal D yayın akışı

07:00 Sihirli AnnemTEKRAR Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta? CANLI Neler Oluyor Hayatta?

11:00 Yaprak DökümüTEKRAR Yaprak Dökümü

13:00 Gelinim Mutfakta YENİ BÖLÜM Gelinim Mutfakta YAYINDA CANLI İZLE

16:00 Arka Sokaklar TEKRAR Arka Sokaklar

18:45 Kanal D Ana Haber CANLI Kanal D Ana Haber

20:00 Üç Kız Kardeş YENİ Üç Kız Kardeş

Seçmen kağıdı olmadan oy kullanılır mı? Seçmen kağıdı olmadan oy kullanılır mı?

00:15 Camdaki Kız TEKRAR Camdaki Kız

02:45 Gelinim MutfaktaTEKRAR Gelinim Mutfakta

05:15 Küçük AğaTEKRAR Küçük Ağa

624174bbebc8302f705045cc

Üç Kız Kardeş 6. Bölümde Neler Olacak? CANLI İZLE

Türkan, boşanmama kararından sonra Somer’i kazanmaya çalışır. 

Türkan Mine’nin yakınlığını iyi niyetli bir arkadaşlık olarak gördüğü için Somer’le arasındaki sorunları paylaşır. Mine, Türkan’ın evliliğini yıkmayacağını ve bunun için mücadele edeceğini anlar ve Somer’e karşı daha büyük bir kıskançlık içine girer.

Rüçhan Mine’nin hamile olduğunu öğrenmiş ve onu artık daha büyük bir tehlike olarak görmeye başlamıştır. Onu Somer’den uzaklaştırmak için artık daha büyük hamlelere ihtiyaç duyar ve harekete geçer. Rüçhan’ın bu hareketi Mine ve Somer arasından ciddi gerilimlere neden olur.

Sadık Fatih için çektiği parayı kaptırmış sıkıntı içindedir. En büyük korkusu da bunu Nesrin’in öğrenmesidir. Fatih ise abisini köşeye sıkıştırmakla kalmayıp ailenin içinde daha büyük bir krize neden olur. Dönüş’ün arkadaşı için yazığı mektup, Derya ve Serdar’la olan ilişkisinde büyük gerilimlere neden olur.

Türkan, boşanmama kararından sonra Somer’i kazanmak için artık savaşması gerektiğini anlar ve Rüçhan’ın baskılarına rağmen dik durmaya ve mücadele etmeye devam eder.

624174bbebc8302f705045da

Üç Kız Kardeş, yeni bölümleri ile her Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

HİKAYE:

Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.