Medical Park Hastaneleri Muhtarlarla Biraraya Geldi

Medical Park Trabzon ve Karadeniz Hastanesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi.İkram Sofrasında verilen kahvaltıya Medical Park, Trabzon Hastanesi Genel Müdürü Dr. Abdullah Cantürk, Başhekim Opr. Dr. Ahmet...

Medical Park Hastaneleri Muhtarlarla Biraraya Geldi
banner230
Medical Park Trabzon ve Karadeniz Hastanesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi.
İkram Sofrasında verilen kahvaltıya Medical Park, Trabzon Hastanesi Genel Müdürü Dr. Abdullah Cantürk, Başhekim Opr. Dr. Ahmet Çubukçu, Medical Park Karadeniz Hastanesi Başhekimi Gürbüz Yuluğ katılırken, yaptıkları konuşmada hedeflerinin kaliteli sağlık hizmeti sunmak olduğunu söylediler.
Medical Park Trabzon Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet Çubukçu, sosyal sorumluluk kapsamında etkinliklerini sürdürdüklerini ifade ederek, Trabzon’da sağlık hizmet standardını yükseltmeye çalıştıklarını söyledi.
Başhekim Çubukçu, “Medical Park, Trabzon’da sağlık sektöründe gerçekten büyük hamleler yapmak için kuruldu. Her biri kendi alanında uzman hekimler, hemşireler ve sağlık personeli ile tüm Trabzon’luları kucaklamayı amaçlıyoruz. ’Herkes İçin Sağlık’ sloganıyla hareket ederek Trabzon’luları uluslararası kalitede sağlık hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Toplantımıza katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Telefonum 24 saat açık ne zaman ararsanız bana ulaşabilirsiniz” dedi.
Toplantıda memnun olduklarını dile getiren muhtarlar, Medical Park Hastanelerinin Trabzon’da sağlık alanında önemli bir açığı giderdiğini söylediler.
YORUM EKLE