Ayşe Menger Kız Öğrenci Yurdu Aşure Günü Düzenledi

Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı Ayşe Menger Kız Öğrenci Yurdu’nda Aşure Günü düzenlendi.NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’in katılımıyla yurdun yemekhane bölümünde gerçekleşen...

Ayşe Menger Kız Öğrenci Yurdu Aşure Günü Düzenledi
banner230
Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı Ayşe Menger Kız Öğrenci Yurdu’nda Aşure Günü düzenlendi.
NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’in katılımıyla yurdun yemekhane bölümünde gerçekleşen etkinlikte Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şefik Kurultay ve Prof. Dr. M. İhsan Soysal, personel ile öğrenciler de yer aldı.
Etkinlikte, aşurenin önemine dikkat çeken Rektör Prof. Dr. Şimşek, "Aşurenin bizim kültürümüzde yeri ve önemi ayrıdır. Öğrencilerimizi, akademik, idari personelimizi bir araya getirmesinin yanında birlikte paylaşmayı ve paydaş olmanın bilincini sunması açısından önem taşımaktadır" dedi.
Öğrencilere daha iyi eğitim olanağı sunmak için tüm imkanların kullanıldığını söyleyen Prof. Dr. Şimşek, öğrencilerin talep ve görüşlerini dikkatle dinledi. Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek daha sonra Ayşe Menger Kız Öğrenci Yurdunu gezerek, gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
YORUM EKLE