Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden ve dün Ankara deplasmanında MKE Ankaragücü ile karşılaşan Gümüşhanespor’da yöneticiler, müsabakanın son dakikalarında ev sahibi takımın yöneticileri tarafından saldırıya uğradıklarını...

Spor Toto 2. Lig
banner230
Spor Toto 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden ve dün Ankara deplasmanında MKE Ankaragücü ile karşılaşan Gümüşhanespor’da yöneticiler, müsabakanın son dakikalarında ev sahibi takımın yöneticileri tarafından saldırıya uğradıklarını belirterek olayı kınadı.
Kulüp Asbaşkanı Fazıl Ceylan, gazetecilere yaptığı açıklamada, müsabakanın 94. dakikasında meydana gelen pozisyonda penaltı beklerken hakemin devam kararı vermesini eleştirerek, ‘penaltı olması gerek, bu emek hırsızlığıdır’ ifadelerini sarf edince rakip takım yöneticileri tarafından saldırıya uğradıklarını söyledi.
Olay esnafında şeref tribününde emniyet mensubu ve özel güvenlik olmaması nedeniyle arbede yaşandığını, emniyet mensuplarının kargaşa bittikten sonra geldiğini belirten Ceylan, “Ne sporculara, ne yöneticilere karşı bir herhangi bir hakaretimiz, ithamımız olmamıştır. Biz de misafir takım ağırlıyoruz. Misafir gelince bir baş tacı yaparız. Ama Türkiye’nin başkentinde bir emniyet görevlisinin, özel güvenliğin olmaması bizi düşündürmektedir” dedi.
Ceylan, Fair-play’e de yakışmayan bu olayı kınadıklarını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE