Divanda Gözler Aziz Yıldırım’a Çevrildi

Fenerbahçe’de yarın yapılacak olan Yüksek Divan Kurulu Ekim ayı toplantısında gözler Başkan Aziz Yıldırım’a çevrildi.Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yarın yapılacak olan Divan Kurulu’nda yapacağı konuşma merak konusu oldu....

Divanda Gözler Aziz Yıldırım’a Çevrildi
banner230
Fenerbahçe’de yarın yapılacak olan Yüksek Divan Kurulu Ekim ayı toplantısında gözler Başkan Aziz Yıldırım’a çevrildi.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yarın yapılacak olan Divan Kurulu’nda yapacağı konuşma merak konusu oldu. Hollanda temsilcisi Ajax maçı öncesinde sarı-lacivertli takımın antrenmanı sırasında çıkan haberlere tepki gösteren başkan Yıldırım, "Hafta sonu Divan kurulunda basınla ilgili daha detaylı konuşacağım. Televizyonlardaki konuşmalarınızı orada göstereceğim. Biz sizin iç işlerinize karışmıyoruz, sizlerde bizim iç işlerimize karışmayın" demişti. Başkan Aziz Yıldırım dün Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkanı Oğuz Tongsir ile yaptığı toplantının ardından şu karar alınmıştı:
"Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynayacağımız Ulusal ve Uluslararası müsabakaları takip edecek Yazılı ve Görsel Basın ile Yayın Kuruluşlarına bağlı muhabir ve foto muhabirlerine TSYD Üyesi olma şartı konulmuştur. Önümüzdeki günlerden itibaren, TSYD Üyesi olmayan hiç kimseye müsabakalarımızda akredite kartı verilmeyecektir."
Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Ekim Ayı Olağan Toplantısı, yarın Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapılacak.
Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2015, 15:03
YORUM EKLE