PTT’nin 175. Kuruluş Yıldönümü Şırnak’ta Kutlandı

Şırnak’ta PTT 175’inci yıldönümü düzenlenen etkinliklerle kutlandı.Sabah saatlerinde Şırnak Valiliği önünde bulunan Atatürk anıtına PTT Başmüdürü Abdulkadir Karaboğa, PTT Merkez Müdür Vekili Tarkan Birlik ve PTT çalışanları...

ŞIRNAK 23.10.2015, 16:52
PTT’nin 175. Kuruluş Yıldönümü Şırnak’ta Kutlandı
banner230
Şırnak’ta PTT 175’inci yıldönümü düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
Sabah saatlerinde Şırnak Valiliği önünde bulunan Atatürk anıtına PTT Başmüdürü Abdulkadir Karaboğa, PTT Merkez Müdür Vekili Tarkan Birlik ve PTT çalışanları ile birlikte çelenk konulmasıyla başlayan etkinlikler, Şırnak Valiliği ziyareti ile devam etti. Valilik ziyaretinin ardından PTT Şırnak Başmüdürlüğü’nde gişede 175’inci numarada işlem gören Hacı Bayık adlı vatandaşa, hatıra pul seti ve çeşitli hediyeler verildi.
Daha sonra bir konuşma yapan Karaboğa, PTT’nin en son teknoloji ile hizmet verdiğini belirterek, “Tüm dünyada ortaya çıkan değişim ve gelişmelere PTT’nin de hızla ayak uydurması ve hizmetlerini daha ileri seviyelere taşımak ve geliştirmek temel amacımızdır. Bu anlayışla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada haberleşme ve bankacılık alanında en iyi hizmetleri sunmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@