1 Haftadır Kayıp Olan Yaşlı Adam Her Yerde Aranıyor

Geçen hafta İstanbul’dan memleketi Sinop’un Dikmen ilçesine gitmek için yola çıkan ve Gerze ilçesinde otobüsten inen 70 yaşındaki vatandaş bir haftadır kayıp.Olay, 2 Haziran Perşembe günü meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İstanbul’da...

1 Haftadır Kayıp Olan Yaşlı Adam Her Yerde Aranıyor
banner230
Geçen hafta İstanbul’dan memleketi Sinop’un Dikmen ilçesine gitmek için yola çıkan ve Gerze ilçesinde otobüsten inen 70 yaşındaki vatandaş bir haftadır kayıp.
Olay, 2 Haziran Perşembe günü meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İstanbul’da yaşayan ve Dikmen ilçesi Güzelceçay Kerimköyü nüfusuna kayıtlı olan İsmail Özsoy (70), memleketini ziyaret etmek istedi. 1 Haziran Çarşamba akşamı İstanbul’dan yolcu otobüsüne binen İsmail Özsoy, Perşembe sabah saatlerinde Gerze ilçesinde otobüsten indi. Otobüsten inen yaşlı adam İstanbul’da yaşayan eşini arayarak Gerze’ye vardığını bildirdi. O günden itibaren yaşlı adamdan bir daha haber alınamadı.
Çevre köylerde yaşayan akrabalarına da gitmediği anlaşılan İsmail Özsoy’u arama çalışmaları devam ediyor. İsmail Özsoy’a ait hiçbir iz bulunamazken ailesi yaşlı adamın hayatından endişe duyuyor.
Yaşlı adamın fotoğrafları Sinop’ta birçok noktaya asıldı. İsmail Özsoy’un ailesi görenlerin ve bilgi sahibi olanların güvenlik güçlerine haber vermesini istedi.
YORUM EKLE