Stso’dan Irak’a İş Gezisi Çağrısı

Siirt Ticaret Ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Raşit Başar Tamer, 8-9 Mart 2016 Tarihleri Arasında Irak'in Erbil Kentinde Düzenlenecek İş Fuarına Katılım İçin Üyelerine Çağrida Bulundu

Stso’dan Irak’a İş Gezisi Çağrısı
banner230
Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Genel Sekreteri Raşit Başar Taner, 8-9 Mart 2016 tarihleri arasında Irak’ın Erbil kentinde düzenlenecek olan iş gezisine katılım için üyelere çağrıda bulundu.
Taner, "Türkiye İhracatçılar Meclisinin 09 Şubat 2016 tarihli yazısında Ekonomi Bakanlığı Koordinasyonunda Türkiye ihracatçılar Meclisi organizasyonu ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri tarafından 8-9 Mart 2016 tarihlerinde Irak’ın Erbil Şehrine yönelik ticaret heyeti düzenlenecek. Söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerinin buluşturulacağı, nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirileceği belirtilmektedir. Katılmak isteyen firmaların 1 Mart 2016 Salı günü mesai bitimine kadar //goo.gl/n WYZx9 adresindeki başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Katılmak isteyen üyelerimize duyurulur" dedi.
YORUM EKLE