Stso Başkanı Kuzu’dan Eğitime Destek

Siirt Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu, Okulları Gezerek Çocuklara Kırtasiye Malzemesi Dağıttı

Stso Başkanı Kuzu’dan Eğitime Destek
banner230
Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Güven Kuzu, il ve ilçelerde bulunan öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.
STSO Başkanı Güven Kuzu ve Başkan Yardımcısı Nedim Kuzu, Merkez 80.Yıl İlköğretim Okuluna giderek, öğrencilere kendi elleriyle çanta ve kırtasiye malzemesi dağıttı. STSO olarak eğitime her zaman destek verdiklerini ifade eden Kuzu, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve odamızın katkılarıyla her yıl okulların açıldığı dönemde öğrencilerimize yönelik eğitim materyalleri noktasında desteğimiz oluyor. Bu yıl da Merkez ve ilçelerde dağıtılmak üzere içinde çanta defter, kalem, silgi, kalemtıraş ve boya kalemlerinden oluşan kırtasiye malzemeleri dağıtıyoruz” dedi.
Paketleri, şehir merkezinde okul müdürlüklerine, ilçelerde İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine teslim ettiklerini belirten Kuzu, “Eğitim konusunda herkesin duyarlı olması gerekiyor. 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı umarım sağlıklı ve başarılı geçer. Milli eğitim camiası ve öğretmenlerimiz bizler için çocuklarımızın geleceği için çok önemlidir. Çünkü öğretmenlerimiz kendilerine teslim ettiğimiz öğrencilerimizi, çocuklarımızı geleceğe hazırlıyor. Bizlerde öğrenci ve çocuklarımızın en iyi şekilde gelece hazırlanması için elimizden gelen desteği gösteriyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE