Duyar, Suriyeli yetimleri sevindirdi

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar Kaymakamlığı ve Emniyet Müdürü Mehmet Erol Duyar, yardıma muhtaç Suriyeli bir aileye çeşitli yardımlarda bulundu.Suriye’de yaşanan iç karışıklıktan dolayı Ceylanpınar ilçesine sığınan ve eşi vefat...

Duyar, Suriyeli yetimleri sevindirdi
banner230
Şanlıurfa’nın Ceylanpınar Kaymakamlığı ve Emniyet Müdürü Mehmet Erol Duyar, yardıma muhtaç Suriyeli bir aileye çeşitli yardımlarda bulundu.
Suriye’de yaşanan iç karışıklıktan dolayı Ceylanpınar ilçesine sığınan ve eşi vefat ettiği için 5 yetim çocuğu ile yaşam mücadelesi veren Derviş ailesine bir yardım eli de Emniyet Müdürü Mehmet Erol Duyar’dan geldi.
Evin ihtiyaçlarını belirlemek için Derviş ailesini ziyaret eden Duyar, beraberinde getirdiği çeşitli yardım paketlerini Derviş ailesine teslim etti. 5 yetimi olan Nesra Derviş ile bir süre sohbet eden Emniyet Müdürü Mehmet Erol Duyar imkanlar çerçevesinde Derviş ailesine yardımların hız kesmeden devam edeceğini ifade etti.
Yapılan yardımdan memnun olan Nesra Derviş, Ceylanpınar Kaymakamlığına ve Emniyet Müdürü Mehmet Erol Duyar’a teşekkür etti.
YORUM EKLE