Bulvar AVM’de bayram kampanyası

Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi unvanına sahip Bulvar AVM, birbirinden avantajlı kampanyalarla vatandaşları alışverişe davet ediyor.Kadın, erkek, çocuk, ayakkabı, kozmetik, teknoloji, ev ve yaşam kategorilerindeki indirim fırsatları...

Bulvar AVM’de bayram kampanyası
banner230
Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi unvanına sahip Bulvar AVM, birbirinden avantajlı kampanyalarla vatandaşları alışverişe davet ediyor.
Kadın, erkek, çocuk, ayakkabı, kozmetik, teknoloji, ev ve yaşam kategorilerindeki indirim fırsatları ile bayrama kazançlı girilecek. Yerli ve yabancı 44 markayı bünyesinde bulunduran Bulvar AVM, alışverişlerinizi keyfe dönüştürecek. Bu sebeple de alışveriş saatleri uzatıldı. Rahat rahat alışveriş imkanı tanıyabilmek adına arefe günü en erken kapanış saati 00.00 olarak belirlendi.
Bulvar AVM, 17 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği Kazandıkça Kazan Kampanyası ile de bayram alışverişlerini Bulvar AVM’den yapan ziyaretçilerine avantajlarını ikiye katlama fırsatı veriyor. Toplamda yapılan her 100 TL alışverişini kampanya masasına kayıt ettirerek çarkı çeviren herkes, üzerinde yerli ve yabancı 22 markanın yer aldığı çarkı çevirerek 10 TL değerindeki Bulvar Paraların sahibi oluyor. Elde edilen Bulvar Paralar arefe günü de kullanılabilecek.
YORUM EKLE