Myp Lideri Yılmaz: "CHP Dinsiz Demek Gaflet Ve Delalettir"

Muhafazakar Yükseliş Partisi (myp) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Mhp Milletvekili Yusuf Halaçoğlu'nun Chp İle İlgili Sözlerini Eleştirerek, "chp Dinsiz Demek Gaflet Ve Delalettir" Dedi.

Politika 08.07.2015, 15:29
Myp Lideri Yılmaz: "CHP Dinsiz Demek Gaflet Ve Delalettir"
banner230
Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP Milletvekili Yusuf Halaçoğlu’nun CHP ile ilgili sözlerini eleştirerek, "CHP dinsiz demek gaflet ve delalettir" dedi.
MYP Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, yazılı bir açıklama yaparak MHP Milletvekili Yusuf Halaçoğlu’nun CHP ile ilgili sözlerini eleştirdi. "CHP dinsiz demek gaflet ve delalettir" diyen Yılmaz, "MHP basiretsiz açıklamalarla her gün irtifa kaybediyor. Sayın MHP vekili Halaçoğlu’nun açıklamaları kan dondurucu niteliktedir. Bu ülke insanına dinsiz ya da dinsiz algısı nitelemesi son derece talihsiz, basiretsiz ve basit bir açıklama olmuştur. Memleketin insanlarını ayrıştıran, dinli dinsiz ayrımına muhatap bırakan açıklamalar MHP üst yönetiminin basiretsizliği ve ülke yönetme kapasitesine haiz olmadığının en açık belirtisidir" dedi.
MHP’nin olağanüstü bir kongre ile genel başkanını değiştirmesi gerektiğini savunan Yılmaz, "Bugün gelinen noktada insanlar MHP üst yönetimine kredi vermemektedir. Bu yapı ne yazık ki milli iradeyi de ipotek altında tutmakta ve milliyetçi oyları etkisiz ve işe yaramaz hale getirmektedir. Dün başka bir şey, bugün daha başka şeyler söyleyen MHP yönetimi ciddiyetten uzak hareket etmektedir. Bahçeli Cumhurbaşkanlığı seçiminde bu CHP ile ortak aday göstermedi mi? Aradan üç ay dahi geçmeden ne oldu da CHP üst yönetim tarafından dinsiz ve Bahçeli tarafından da şeytan ilan edildi? Bu kadar dönek tutumu millet ne yazık ki affetmiyor. Olası bir erken seçime MHP, Bahçeli dışında bir genel başkanla gitmelidir" ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
16°
açık
Namaz Vakti 14 Ekim 2019
İmsak 05:21
Güneş 06:43
Öğle 12:32
İkindi 15:40
Akşam 18:12
Yatsı 19:28

Gelişmelerden Haberdar Olun

@