Myp Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz: "AK Parti İle Koalisyon Kurmamak Yanlıştır"

Son Zamanlarda Yaşanan 'koalisyon Tartışmaları' İle İlgili Bir Açıklama Yapan Muhafazakar Yükseliş Parti (myp) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (mhp) Lideri Devlet Bahçeli'ye Seslenerek, "ak Partinin Hdp İle Koalisyon Yapmasını İstiyor? İyide Bu Koalisyondan Ülkenin Yararı Ne Olacak Ki Sen Mhp Olarak Bunu Zorluyorsun" Dedi.

Myp Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz: "AK Parti İle Koalisyon Kurmamak Yanlıştır"
banner230
Son zamanlarda yaşanan ’Koalisyon Tartışmaları’ ile ilgili bir açıklama yapan Muhafazakar Yükseliş Parti (MYP) lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli’ye seslenerek, "AK Partinin HDP ile koalisyon yapmasını istiyor? İyide bu koalisyondan ülkenin yararı ne olacak ki sen MHP olarak bunu zorluyorsun" dedi.
Muhafazakar Yükseliş Parti (MYP) lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli’nin koalisyon ile ilgili açıklamalarına atıfta bulunarak, "Seçim sonuçları ortada iken Bahçeli ne koalisyona ışık yakıyor ne bir çözüm önerisi sunuyor. Zoraki bir şekilde AK Partinin HDP ile koalisyon yapmasını istiyor? İyide bu koalisyondan ülkenin yararı ne olacak ki sen MHP olarak bunu zorluyorsun. Sayın Bahçeli bu milleti saf mı zannediyor anlamıyorum. Siz hiçbir sorumluluk almaya yanaşmadan neyin siyasetini yapıyorsunuz. Bırakın millet kırılsın bize de bir ekmek çıkarsa o zaman görev alırız mantığı ile hareket eden Bahçeli kendisini düzeltmelidir. Ülke yanıyor. Bahçeli neredesin? Biraz sorumluluk al ve hükumeti kurun. Kaosu zorlamak ülkeyi hükümetsiz bir kaosa teslim etmek hatadır" dedi.
YORUM EKLE