Kalaycı’dan Muhtarlara Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, mahalle muhtarlarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya 1. sıra milletvekili adayı Mustafa Kalaycı, MHP...

Kalaycı’dan Muhtarlara Ziyaret
banner230
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, mahalle muhtarlarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya 1. sıra milletvekili adayı Mustafa Kalaycı, MHP Meram İlçe Başkanı İbrahim Ay ve beraberindeki partililerle birlikte Meram ilçesinde bulunan mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Melikşah Mahallesi ziyareti sırasında Emekliler Konağı’na giren kalaycı emeklilerle muhabbet etti. Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı da ziyaret eden Kalaycı’ya burada aşure ikram edildi. Programının ardından Zafer Meydanı’na kurulan standa giden Kalaycı, geçen hafta Zafer Meydanı’nda kurulan televizyonun kaldırılması ile ilgili konuştu.
Kalaycı, “Seçim çalışmalarımız tüm yoğunluğuyla sürdürüyoruz. AKP’nin her türlü engellemesine karşın sonuna kadar biz mücadelemizi vereceğiz. Biliyorsunuz gezici propaganda aracımız vardı bu konuda yaptıkları baskıyla bu hakkımızı bu propaganda aracımızın yayın yapmasını engellediler. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman için kanunlara, tüzüklere, yönetmeliklere uygun davranan bir siyasi partiyiz ama karşımızda ne anayasa tanıyan ne hukuk tanıyan ne ahlak tanıyan bir siyasi parti ile karşı karşıyayız ama Milliyetçi Hareket Partisi’ni engelleyemeyecekler. MHP’nin iktidarına mani olamayacaklar. Sayın Genel Başkanımızın Konya’da oynanan milli maçla ilgili bir çay sohbetinde yaptığı değerlendirmeyi saptırarak çarpıtarak Konyalıya karşı söylenmiş bir söz gibi propaganda yapmaya başladılar. Bakıyorum AKP’nin il başkanı AKP’nin milletvekilleri mal bulmuş mağribi misali buna sarılmışlar. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin açıklamasının amacı belli hedefi belli neyi kastettiği belli. Ölülere saygı göstermek bizim inancımızda var. Ölülere saygısızlık yapmak inancımıza sığmaz, Konyalıya yakışmaz. Sayın Genel Başkanımızın da ifadesi bu” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE