CHP Antalya’da bayramlaşma

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenledi.İl Başkanlığı önündeki bayramlaşmaya CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP eski Genel Başkanı...

CHP Antalya’da bayramlaşma
banner230
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenledi.
İl Başkanlığı önündeki bayramlaşmaya CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Niyazi Nefi Kara, Mustafa Akaydın, Devrim Kök, İl Başkanı Semih Esen, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, il kadın kolları başkanı, yöneticiler ve vatandaşlar katıldı.
Bayramlaşma töreninde konuşan Budak, “Bayramlarda dargınlar barışırlar. Gelinen noktada ülkemizin her yerinde dargınlık var. Toplum olarak birbirimize sıcak baktığımızı söyleyemem. Bu dönemde daha çok birlik ve beraberlik içinde olmalıyız" dedi.
Antalya’nın tarihindeki en büyük turizm krizlerinden birini yaşadığını dile getiren Budak, Türkiye’nin son dönemdeki dış politikasını eleştirdi.
Partililerin bayramını kutlayan Esen ise “Mutluyuz ama mutluluğumuz yarım, mutluluğumuz tam değil. Son bir senede 17 saldırıda 300’den fazla vatandaşımız hayatını kaybetti. 300’den fazla vatandaşımızın yakınlarının gözleri yaşlı oldu için mutluluğumuz yarım” dedi.
YORUM EKLE