AK Partili Yıldız: “Ekonomiyi Çökertmek İsteyenlere Millet Sandıkta Sevap Verecek”

AK Parti İstanbul 2’nci bölge milletvekili adayı Haydar Ali Yıldız, “Milletimiz huzur ve istikrar istiyor. Ekonomimizi çökertmek isteyenlere, huzurumuzu bozmak isteyenlere milletimiz sandıklarda cevap verecek ve AK Parti’yi tek başına iktidara...

AK Partili Yıldız: “Ekonomiyi Çökertmek İsteyenlere Millet Sandıkta Sevap Verecek”
banner230
AK Parti İstanbul 2’nci bölge milletvekili adayı Haydar Ali Yıldız, “Milletimiz huzur ve istikrar istiyor. Ekonomimizi çökertmek isteyenlere, huzurumuzu bozmak isteyenlere milletimiz sandıklarda cevap verecek ve AK Parti’yi tek başına iktidara getirecektir” dedi.
AK Parti İstanbul 2’nci bölge milletvekili adayı Haydar Ali Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında Beyoğlu Kaptanpaşa Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Beyoğlu ilçe teşkilatı üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette Yıldız, esnaflardan seçimlerde partisine destek vermeleri için söz istedi.
AK Parti olarak 1 Kasım’dan umutlu olduklarını ifade eden AK Partili Yıldız, “Milletimiz huzur ve istikrar istiyor. Ekonomimizi çökertmek isteyenlere, huzurumuzu bozmak isteyenlere milletimiz sandıklarda cevap verecek ve AK Parti’yi tek başına iktidara getirecektir” dedi.
AK Partili Yıldız, 7 Haziran seçimlerinde yurt dışında kullanılan oylarda AK Parti’nin birinci olduğunu belirterek, “Şu anda teşkilatlarımız yurt dışı oy kullanımına yönelik oradaki faaliyetlerimizi yürütüyorlar. Başbakanımızın yurt dışı seyahati oldu. Orada vatandaşlarımıza hitap ettiler. Yurt dışında çalışan milletvekili adayı arkadaşlarımız, 7 Haziran’a göre ciddi bir yükseliş olduğunu söylediler. Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız da Türkiye’de huzur ve istikrar istiyorlar. Onlar da 1 Kasım akşamı AK Parti’nin zaferini bekliyorlar” şeklinde konuştu.
1 Kasım seçimlerinin güvenle geçmesi için tedbirlerin alındığını ifade eden Yıldız, “7 Haziran’da PKK terör örgütünün HDP’ye oy verilmesi konusunda vatandaşlarımızı tehdit ettikleri yönünde ciddi tespitler yapıldı. Bu defa ciddi tedbirler alınmak istendi. Sandıkların daha güvenilir noktalara konuşlandırılması istendi. Ama YSK buna itiraz etti. Şu an vatandaşımızın hür iradesini sandığa yansıtması için güvenlik önlemleri alınıyor. AK Parti sandık güvenliğini önemsiyor. Hükümet olarak her türlü tedbiri alacağız. Milletimiz bölgede göğsünü gere gere, vicdanının sesini dinleyerek oyunu kullanacaktır” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE