AK Partili Ali Pulcu: “Bu Tuzağa Düşmeyeceğiz, Kardeşliğimizden De Vazgeçmeyeceğiz”

AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Pulcu, Türkiye’ye yönelik kullanılan terör odakları ile mücadeleye devam edeceklerini ifade ederek, “Bu tuzağa düşmeyeceğiz, Kardeşliğimizden de vazgeçmeyeceğiz” dedi.AK Parti Milletvekili ve İstanbul...

AK Partili Ali Pulcu: “Bu Tuzağa Düşmeyeceğiz, Kardeşliğimizden De Vazgeçmeyeceğiz”
banner230
AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Pulcu, Türkiye’ye yönelik kullanılan terör odakları ile mücadeleye devam edeceklerini ifade ederek, “Bu tuzağa düşmeyeceğiz, Kardeşliğimizden de vazgeçmeyeceğiz” dedi.
AK Parti Milletvekili ve İstanbul 1. bölge milletvekili adayı Mehmet Ali Pulcu, Ataşehir Yenisahra Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden ve onların sorularını yanıtlayan Pulcu, “Bir hafta sonra bir seçim olacak. Bu seçimde sizden oy istiyoruz AK Parti olarak. Ama şunu bilmek lazım. Türkiye çok güçlendiği, büyüdüğü için, torunlarımıza çok daha iyi yarınlar bırakma ihtimali çok arttığı için, ‘ne yapalım edelim bu hareketi durduralım’ diyen bazı art niyetli insanlar var. Onlara fırsat vermeyelim” şeklinde konuştu.
Bazı odakların Türkiye’ye karşı terör örgütlerini kullanmaya devam ettiklerini vurgulayan Pulcu, ”Yeni bir şekilde bizi zorlamaya çalışıyorlar. O da şudur; çünkü biz İsrail’den Filistin’in hakkını sorduk. Suriye’de mazlumun hakkını sorduk. Mısır’da garibanın hakkını savunduk. Diyorlar ki Türkiye’yi durduralım. Bir tane yolu var. Borcumuzu ödemişiz. Ekonomiyi toparlıyoruz. Bir sürü alt yapı yatırımı yapıyoruz. Uçaklar, tanklar, yazılımlar, bu konuda çok ilerledik. Tek numara yapıyorlar. Kardeşi kardeşe acaba düşürebilir miyiz? Bu tuzağa düşmeyeceğiz, kardeşliğimizden de vazgeçmeyeceğiz” diye konuştu.
YORUM EKLE