AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin’den İlginç Fenerbahçe Galibiyeti Yorumu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili adayı Mehmet Ali Şahin, seçim çalışmaları kapsamında kurum ziyaretlerinde bulunarak, parti binası önünde vatandaşlara aşure ikram etti.Seçim çalışmaları kapsamında ilk ziyaretini...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin’den İlginç Fenerbahçe Galibiyeti Yorumu
banner230
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili adayı Mehmet Ali Şahin, seçim çalışmaları kapsamında kurum ziyaretlerinde bulunarak, parti binası önünde vatandaşlara aşure ikram etti.
Seçim çalışmaları kapsamında ilk ziyaretini Karabük İl Emniyet Müdürlüğü’ne yapan Şahin’i Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever ve Müdür Yardımcıları ile şube müdürleri karşıladı. Daha sonra Emniyet Müdürlüğü binasını gezen Şahin, Trafik Şube Müdürü odasında asılı Fenerbahçe formasını görünce Fenerbahçeli olan sekreteri Aygül Denli’yi çağırarak formayı gösterdi. Galatasaray taraftarı olan Mehmet Ali Şahin, maçı izleyip izlemediği ve galibiyetten dolayı sevinip sevinmediği yönünde soru yöneltilmesi üzerine, “Sevinirim tabi ki. Ben bir kısım Fenerbahçeliler gibi, Galatasaray’ın Yunan takımı ile yaptığı maçta Yunanistan’ı destekleyen bir anlayışa sahip değilim” cevabını verdi.
Şahin, İl Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever’in makamında çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra iş adamı Nazım Çapraz’ı ziyaret ederek bir süre sohbet etti.
Cuma namazı çıkışında partisinin İl Başkanlığına geçen Şahin, parti binası önünde vatandaşlara aşure ikram etti.
YORUM EKLE