'Vatandaşlardan İlginç İstekler geliyor'

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, gençlerin iş taleplerinin ardından kendilerine en çok yaşlılardan beni evlendirin talepleri almaya başladıklarını söyledi.

'Vatandaşlardan İlginç İstekler geliyor'
banner230

Her zaman halkın içerisinde ve yanı başında olmaya gayret ettiklerini dile getiren AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, “Bize bazen kızıyorlar. Kadınlara çok hak veriyorsunuz diye ama her zaman söylediğimiz gibi kadınlar bizim analarımız, bacılarımız, eşlerimiz ve kardeşlerimiz.

Gezdiğimiz yerleşim merkezlerinde gençlerin iş talepleri gelmeye devam ediyor. Öte yandan son zamanlarda yaşlı amcaların beni evlendirin diyenlerin sayısı da artmış durumda. Tabi bunun yanında ilginç taleplerde geliyor. Benim ulaşılamama gibi bir sorunum yok. Eğer toplantıda isem mutlaka geri dönüş yaparım.

Gece de telefonlarımız hep açık. Bir gün gece 02.30’du. Bir telefon geldi. Beni arayan Vatandaş arkadaşıyla iddiaya girmiş. Gece gece açmaz telefonunu diye. Telefonuna bakarak vatandaşa iddiasını kazandırdım.

Bir gece gecenin 03.30’un da vatandaşın biri veteriner bulamamış ona yardımcı olduk. İnek doğurttuk. Çok ilginç taleplerde geliyor. Vatandaş muhabbet istiyor. Ben küçük yaşlardan itibaren siyasetin içerisinden geldim. Bize çok şükür niye geldin diyen olmadı. Az geliyorsunuz daha çok gelin diyen çok. Bizde elimizden geldiği kadar vatandaşa gitmeye gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2018, 14:57
YORUM EKLE