banner283

Ülkü Ocakları 100’ün üzerinde aileye yardım ulaştırdı

Nevşehir Ülkü Ocakları ramazan ayı süresince hayırsever iş adamlarından ve Ülkü Ocakları genel merkezinden temin edilen yardımları ilimizdeki ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

Nevşehir 08.07.2016, 13:39
Ülkü Ocakları 100’ün üzerinde aileye yardım ulaştırdı
banner230

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ülkü Ocakları ramazan ayı süresince hayırsever iş adamlarından ve Ülkü Ocakları genel merkezinden temin edilen yardımları ilimizdeki ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Ülkü Ocağı Başkanı Yahya Leblebici, ramazan ayı öncesinden itibaren kamuoyuna duyurdukları yardım çağrısının Nevşehir’li iş adamları ve Ülkü Ocağı genel merkezi tarafından teveccüh gördüğünü söyledi.
Hayırsever iş adamlarından sağlanan ve Ülkü Ocakları genel merkezinin de katkılarıyla ilimizde bulunan Türkmen ailelerine ve ihtiyaç sahibi ailelere gıda, giysi ve nakit para yardımında bulunduklarını kaydeden Leblebici, “Ramazan ayı birlik ve dayanışma ayı. Bu yıl da şükürler olsun ihtiyaç sahibi ailelere yardım ulaştırılmasında bir köprü görevi üstlendik. Ülkü Ocaklarımıza bu yardımların yapılmasında katkı sağlayan tüm hayırsever iş adamlarımıza, Ülkü Ocakları genel merkezimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Kaynak: Manşet Haber Ajansı (MHA)
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@