SP İl Başkanından önemli açıklamalar

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Nevşehir’de belediye başkan adayı çıkarma sürecine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

SP İl Başkanından önemli açıklamalar
banner230

NEVŞEHİR(MHA) Başkan Ali Doğan Simit, “Değerli Hemşehrilerim ve dava kardeşlerim. Saadet Partisi hakkında yerel basında çıkan bir haber üzere bu açıklamayı yapmak zorunda olduk. CHP,  İYİ parti ve Saadet partisi ortak bir aday üzerinde anlaştı diye bir haber çıktı. Bu haberin hiç bir haber niteliği taşımadığını ve derhal ilgili kişilerin özür dileyerek kaldırmasını bekliyoruz. Siz değerli halkımıza ve milli görüş camiamıza açıklama yapmayı uygun gördük.

Nevşehir Saadet Partisi olarak ve siyasi bir parti olarak  bir hizmet yarışında olduğumuzu vatanımızın milletimizin ve tüm İslam Aleminin insanlığın kurtuluşunu hakkın adaletin tesisi için yaşanabilir bir Türkiye yeniden büyük Türkiye yeni bir dünya adil bir düzenin kurulması için bütün gücüyle çalışan bir siyasi partiyiz. Bu durumda partimiz tüm siyasi partilere STK’lara odalara kısacası toplumun tüm kurum ve kuruluşlarına düşüncesi ne olursa olsun görüşü ne olursa olsun Mevlana hazretlerinin kim olursan ol gene gel dediği gibi halkımıza saadet partimizin kapılarının açık olduğunu bur dan bir kez daha duyurmak isteriz.

Biz saadet partisi olarak toplumun her bir ferdine ne görüşünden ne düşüncesinden nede fikrinden dolayı aşağılamak ötekileştirmek ya bendensin ya da düşmanımsın gibi bir düşünceyi kabul etmiyoruz. Kutuplaşmak yerine birlik ve barış içerisin de memleket menfaatlerimiz nedir bunları her zaman öne çıkartmalıyız. Çatışarak değil hoşgörü ile dinlemek doğruları yanlışları güzellikle tespit etmek doğru olanı yapmak zorundayız. Ya bendensin ya da felanla birliktesin mantığıyla hiç bir işin çözümü olmayacağını bu günde yarında görülüyor görülecek. Bu hizmet yarışında sağcısıyla solcusuyla Türküyle Kürdüyle Lazıyla acemiyle şehirlisiyle köylüsüyle aydınıyla cahiliyle zenginiyle fakiriyle bir olmak vatanımıza milletimize sahip çıkmak ve yeniden o efsane belediyecilik hizmetleri anlayışı içinde var gücümüzle çalışmak zorundayız. Bu seçimler ilk olmadığı gibi son seçim de değildir. Bu memleket de ne seçimler yaşadık nice partiler vardı şimdi levhası bile kalmadı. Biz Nevşehir saadet partisi olarak on beş belde ve sekiz ilçede adaylarımızı çıkartacağız.

Parti tüzüğümüzün ve Genel merkezimizin bilgisi dahilinde görüşmeler her partiyle olabilir ama anlaşma başka bir şey. Bu vesile ile bu önümüzdeki  yapılacak olan seçimlerin vatana millete birlik beraberlik huzur ve barış getirmesini diliyorum. Vatanımızda ve sınır dışında çarpışan askerimize ve son olarak Ankara da yaşanan tren kazasında hayatını kaybeden askerimize vatandaşımıza cenabı Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah paslanmaz
Abdullah paslanmaz - 7 ay Önce

Sizden beklenen lütfen CHP ve yandaşlarının yanında olun. Hey rahmetli hocam talebelerini bi görsen kimlerle birlikte

faruk üzümcü
faruk üzümcü - 7 ay Önce

28 şubatta bunların hocama yaptıklarını hıc bır zaman unutmadık o zaman orduyu göreve çagıran bunlar deyılmıydı

faruk köylü
faruk köylü - 7 ay Önce

hocamı ruyamda sahabılerin icinde gordüm yanında hıç kımse yoktu

alı yavas
alı yavas - 7 ay Önce

recep t erdogan başka yok