Rektör Adayı Prof. Pekacar Memur-Sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile Görüştü

Neü Rektör Adayı Prof. Pekacar Memur-Sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile Görüştü

Rektör Adayı Prof. Pekacar Memur-Sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile Görüştü
banner230
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi NEÜ Rektör Adayı Prof. Dr. Çetin Pekacar’ın MEMUR-SEN Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile görüştüğü iddia ediliyor. Edinilen bilgilere göre NEÜ Rektör Adayı Prof. Dr. Çetin Pekacar ile MEMUR-SEN Onursal Genel Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu Çankırı’da bir görüşme yaptı.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde 26 Temmuz tarihinde yapılacak rektörlük seçimlerine çok az bir süre kalırken ortaya atılan bu iddia gündeme bomba gibi düştü. İddialar etrafında söz konusu görüşmede nelerin konuşulduğu merak konusu oldu. İddiaların doğruluğunu araştırmak için sorulan soruya cevap veren NEÜ Rektör Adayı Prof. Dr. Çetin Pekacar, bu konuda konuşmak istemediğini ifade ederken kulislerde, seçimlerde birinci çıkacağı konuşulan Pekacar’ın desteklenebileceği söylentileri dolaşıyor.

Ortaya koyduğu etkin çalışmaları ve stratejik hamleleriyle diğer adaylara göre birçok konuda önde olan rektör adayı Prof. Dr. Çetin Pekacar’ın şehrin ve ülkenin dinamikleriyle görüşmeler yaparak 2023 vizyonu çerçevesinde çalışmalarını yürüttüğü gözlemleniyor.    
 
YORUM EKLE