MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Galericiler İle Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mustafa Uğur seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Galericiler İle Buluştu
banner230
 MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Çavuşoğlu Galerisi esnaflarını ziyaret ederek burada galeri esnafının sıkıntılarını dinlerken sorunların çözümleri için el birliğinde çalışacaklarının sözünü verdileri. MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı, MHP Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel, Mustafa Uğur ve partililer 7 Haziran tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği genel seçimleri öncesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar.

Çavuşoğlu Galericiler sitesinde galeri esnafı ile kucaklaşan MHP Nevşehir Milletvekili Adayları 7 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlerde MHP iktidarı ile tüm galerici esnaflarımızın sorunlarını çözmek adına buradan bir kez daha söz veriyoruz. Ülkemizin ve Nevşehir’imizin MHP iktidarına ihtiyacı bulunuyor. MHP iktidarında tüm esnaflarımızın sorunlarını çözmek için çaba harcayacağımız gibi Galeri esnaflarımızın da sorunlarını çözeceğimize söz veriyoruz dediler.


Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2015, 15:10
YORUM EKLE