banner271

Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrinde, izinde, yanında durmaya devam edeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, son günlerde ülke genelinde kamuoyunda en çok konuşulan MHP – AK Parti ittifakına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrinde, izinde, yanında durmaya devam edeceğiz
banner230

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin aldığı kararların her zaman yanında olacaklarının altını çizen MHP İl Başkanı İlhan Kaya, “Milliyetçi Ülkücü Hareketin Bilge Lideri Sn. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, basın toplantısı düzenleyerek açıklamalar da bulunmuştur. Nevşehir MHP İl Başkanlığı olarak Sn. Genel Başkanımızın bu açıklamalarını sonuna kadar destekliyor, yanından ve emrinden bir milim sapma göstermeyeceğimizi açık açık yüksek sesle dile getiriyoruz. 

Ülkemiz yeni bir sisteme geçiş yapmak için 16 Nisan halkoylamasında karar vermiş ve tercihini alenen belirtmiştir. Bu tercih ile 7 Ağustos Yenikapı ruhunun devam etmesi ve Ülkemizin geleceği için taşın altına elini koyan MHP, verdiği sözden dönmeyecek, Ülkücülüğün gereğini yerine getirecektir. Hiç kimse merak buyurmasın, MHP ne yaptığını ve sonuçlarını iyi bilmektedir. Genel Başkanımız; 2019 seçimlerin de şayet aday olur ise Sn. Cumhurbaşkanını destekleyeceğimizi, ardından gelen süreçte de sistemin olgunlaşması ve oturması için Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemine destek vereceğimizi açıklamıştır. İttifak konusunu da açık şekilde ifade etmiştir. Bu kadar açık anlatılan konuların altından çıkarcı, bencil ve alçakça başka manalar çıkarmaya çalışmak bu Ülkeye zarar vermekten başka bir işe yaramayacaktır. Biz kimin ne hesabı olduğunu, kimin bu ülke ile ne zoru olduğunu, kimin kiminle pazarlık yaptığını gayet iyi biliyor takip ediyoruz. Kamuoyunda algı oluşturma çabasında olan, Ülkücüleri dizayn etmeye çalışan, Aziz Milletimizi kışkırtma çabasına giren CHP-HDP-İP-PKK-Fetö umduklarını bulamayacak fitne emelleri Türk Milletinin iman dolu göğsünde parçalanıp yok olup gidecektir. Ülkenin teminatı olan MHP dedikodu ve fitne yerine, siyaset üretmeye Ülke menfaatleri doğrultusun da hareket etmeye devam edecektir. Bizim kaygımız Türkiye’dir, bizim kaygımız aziz Türk Milletidir, bizim kaygımız Türkün geleceğidir. Bu kutsal davaya gönül veren biz Ülkücüler, Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrinde izinde yanında durmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Manşet Haber Ajansı (MHA)

YORUM EKLE