Kapadokya Fotoğraf Yarışmasına İlişkin Katalog Yayınlandı

Nevşehir belediyesi 7. Uluslararası Kapadokya Fotoğraf Yarışması İle İlgili Katalog Yayınlandı

Nevşehir 20.01.2017, 09:35 20.01.2017, 09:39
Kapadokya Fotoğraf Yarışmasına İlişkin Katalog Yayınlandı
banner230

Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen   Nevşehir Belediyesi  7. Uluslararası  Kapadokya Fotoğraf  Yarışmasına ilişkin katalog yayınlandı.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in yazdığı önsöz ile başlayan katalogda ,Nevşehir Belediyesi’nin bu yıl 7. Sini düzenlediği Uluslararası Kapadokya Fotoğraf Yarışmasına ilişkin tüm bilgiler yer alıyor. Bunlar arasında yarışmaya katılarak seçici kurul tarafından ilk üç dereceye giren fotoğrafların yanı sıra, Kapadokya özel ödülü elde eden eser, yarışmada dereceye giren ve mansiyon ödülü almaya hak kazanan 6 fotoğraf  ile  sergilemeye layık görülen 30 fotoğraf da katalog da yer alıyor.

Türkiye’den 867 ve çeşitli ülkelerden de 143 olmak üzere toplam 1010 amatör ve profesyonel fotoğraf sanatçısının  3 bin 721 fotoğraf ile katıldığı yarışma ile ilgili olarak hazırlanan katalog, buradan (TIKLA) indirilebilirsiniz.

Nevşehir Belediyesi 7. Uluslararası  Kapadokya Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren eser sahiplerine ödülleri, daha sonra duyurulacak tarih ve yerde verilecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@