İl Başkanı Yanar’a hayırlı olsun ziyaretleri bugün de devam etti

Beşir Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Taner Düzgün, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Başkanı Yanar’a hayırlı olsun ziyaretleri bugün de devam etti
banner230

Beşir Derneği Temsilcisi Düzgün’den Hayırlı Olsun Ziyareti

Beşir Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Taner Düzgün, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Nevşehir İl Başkanlığına atanan Mustafa Rauf Yanar’a kamu kurum ve kuruluşları ile STK Temsilcilerinin hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda Beşir Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Taner Düzgün, İl Başkanı Yanar’ı makamında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ise Beşir Derneği Temsilcisi Düzgün’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.  

.

Muhtarlar Derneğinden Yanar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

 AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı görevine atanan Avukat Mustafa Rauf Yanar’a, Nevşehir Muhtarlar Dernek başkanı Hüseyin Altınışık ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Nevşehir İl Başkanlığına atanan Mustafa Rauf Yanar’ı makamında ziyaret eden Muhtarlar Dernek Başkanı Hüseyin Altınışık ve yönetim kurulu üyeleri, yeni görevinde başarılar diledi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’da, Muhtarlar Dernek Başkanı Altınışık ve yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti. 

 

.

NTB Başkanı Salaş’tan Yanar’a Ziyaret

Nevşehir ticaret borsası başkanı İbrahim salaş, Ak parti Nevşehir il başkanı Mustafa Rauf Yanar’ı ziyaret ederek,  hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Nevşehir ticaret borsası yönetim kurulu başkanı İbrahim salaş beraberinde ticaret borsası genel sekreteri Uğur AYDOĞAN ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte geçtiğimiz günlerde cumhurbaşkanı ve ak parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ak parti nevşehir il başkanlığına atanan Mustafa Rauf Yanar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ziyarette, Nevşehir gündemi üzerine bir süre sohbet eden borsa başkanı salaş ve yönetim kurulu üyeleri, Yanar’a yeni görevinde başarılar diledi.

Ak parti il başkanı Mustafa Rauf Yanar ise NTB başkanı salaş ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Salaş ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden dolayı teşekkür eden yanar; “ak parti camiası olarak TOBB’A bağlı oda ve borsaları her zaman önemsedik. Bu kurumlarımızın görüşlerinin de çok değerli olduğuna inanıyoruz. Bundan sonra da aynı desteği sizlerden bekliyoruz. Nevşehir’i el birliği ile geliştirmek hepimizin ortak hedefidir” dedi

.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR DEMİR’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Nevşehir İl Başkanlığına atanan Mustafa Rauf Yanar’a makamında nezaket ziyareti gerçekleştiren Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, çalışmalarında başarılar diledi.

Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ise İl Milli Eğitim Müdürü Demir’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

.

METEOROLOJİ MÜDÜRÜ YALÇIN’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Nevşehir Meteoroloji İl Müdürü Adem Yalçın, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Nevşehir İl Başkanlığına atanan Mustafa Rauf Yanar’a makamında nezaket ziyareti gerçekleştiren Meteoroloji İl Müdürü Adem Yalçın, yeni görevinde başarılar diledi.

Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ise Meteoroloji İl Müdürü Yalçın’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2017, 16:43
YORUM EKLE