GÖR-BİR’den Referandum sonuçlarına hayırlı olsun ziyareti

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanlığına referandum sonuçlarının hayırlı olması dileğiyle ziyarette bulundular.

GÖR-BİR’den Referandum sonuçlarına hayırlı olsun ziyareti
banner230

AK Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver’in karşılayıp ağırladığı Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği heyetinde Başkan Mutlu’nun yanı sıra Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Rapido kursu öğretmeni Ayşe Hamleci ve bazı kursiyerlerde yer aldı.

16 Nisan referandumunda AK Partinin Nevşehir’de bir önceki seçimin biraz daha üzerinde oy alarak başarılı bir şekilde referandumu geçirdiğini söyleyen Başkan Mutlu, bu başarının elde edilmesinde referandum sürecinde önemli bir çalışma temposu yakalayan AK Partili teşkilatlara teşekkür etti.

İl Başkanı M. Ali Tanrıver ise ziyaretlerinden dolayı Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetimine ve üyelerine teşekkür ederken, “Allah sizden razı olsun. Destek veriyorsunuz, gayret gösteriyorsunuz. Nevşehir’deki tüm sivil toplum kuruluşlarımıza bizlere gösterdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çok daha güzel günleri hep birlikte göreceğiz inşallah” dedi. 

Kaynak: Manşet Haber Ajansı (MHA)

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2017, 14:16
YORUM EKLE