Genç gezginden Avanos’a tam not

İki günlük bir gezi için Avanos’ta bulunan genç gezginin bu süre zarfındaki değerlendirmelerini içeren yazı Avanos’un değerini gözler önüne seriyor.

Nevşehir 11.10.2016, 15:14
Genç gezginden Avanos’a tam not
banner230
NEVŞEHİR(MHA) İki günlük bir gezi için Avanos’ta bulunan genç gezginin bu süre zarfındaki değerlendirmelerini içeren yazı Avanos’un değerini gözler önüne seriyor.

Genç ilçeyi değerlendirdiği yazısında; “Sevgili Belediye. Turumuz ilçeniz içindeki bir otelde ikingün konaklama yaptırmak için mola verdi. Bu sayede tanıdım. Çok beğendim. İlçeniz en kolay tabiri ile Avrupa birliğine ait Almanya Fransa İtalya hatta İsveç gibi çok gelişmiş ülkelerin ilçeleri standartında. Birde onlarda olmayanlar var. Dün ücretsiz bisikletimi zabıtalardan kiraladım. Bayat ekmeklerimi kutusuna attım. Üzerimde eskimiş ama temiz kıyafetimi o muhteşem askılılara astım. Sigara içmiyorum ama Mars önde gidiyor. Ve sabah tura katılmadığım için akşam üstü tur otobüsü beni total in önündeki duraktan almaya biraz geç geldi. Ama sorun değildi 1999 basım ilginç bir kitap okuyordum duraktaki kütüphaneden aldığım.. Kızılırmak kenarında yapılan rekreasyon alanlarınız tertemiz sokaklarınız ve muhtemelen Türkiye’nin en güzel mc donaldsı ilçenizde. Bir EFQM Avrupa kalite vakfı Türkiye değerlendiricisinden biri olarak diyebilirim ki mükemmelsiniz. Tebrik ederim. En kısa sürede bir bisiklet tatili yapmak için tekrar geleceğim şirin öğretmen evimizde kalacağım” ifadelerine yer verdi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@