AK Parti Heyeti Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Nevşehir heyeti ziyaretlerine dolu dizgin devam ediyor.

AK Parti Heyeti Ziyaretlerine Devam Ediyor
banner230

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, yaptığı açıklamada, AK Parti’nin 16 yıldır halkın teveccühü sayesinde iktidarda kaldığını belirterek; “AK Parti halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye’nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de halkın taleplerini kendilerinden dinliyoruz. Halkımızın bu teveccühü bizlere enerji veriyor. Bizlerde AK partinin temsilcileri olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, yaptığı açıklamada, "Sadece seçim dönemlerinde değil, meclis çalışmalarından bulduğumuz her fırsatta gönüldaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyor, çiftçimizin, sanayicimizin, esnafımızın hasılı tüm hemşehrilerimizin elini sıkmaya, muhabbetlerine ortak olmaya devam ediyoruz.

Simit ve çayla kahvaltı yaparak küçük sanayide başladığımız Cumartesi günü esnafımızla sohbet ederek sanayimizi modern bir yapıya kavuşturmak amacıyla istişarelerde bulunduk. Kahvaltı sonrası geçtiğimiz Derinkuyu ilçemizde sanayii ve çarşı esnafımızla buluşarak patatesten fasulyeye her şeyi konuştuk ve gündemi değerlendirdik. Derinkuyu sonrası Nevşehir çarşı esnafımızı ziyaret ettik ve sadece seçim dönemi değil her fırsatta muhabbetlerine ortak olduğumuzu ilettik. Esnaf ziyaretlerimiz sonrasında Cevher Dudayev Mahallemizde Çat Kapı Ev Ziyaretleri’ne devam ederek hemşehrilerimize misafir, çaylarına ve muhabbetlerine ortak olduk.

Nevşehir Milletvekilleri olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın liderliği ve Ak Parti Hükümetimizin desteğiyle Nevşehir’imizin her noktasını Ak icraatlar ile buluşturmak için çalışmaya devam edeceğimizi hatırlatıyor, esnaf ve ev ziyaretlerimizde bizlere kapılarını açan ve bağrına basan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ise yaptığı açıklamada, AK Parti Nevşehir Teşkilatımızla Nevşehir Merkez Lale Caddemizdeki esnaflarımızı tek tek ziyaret ederek hayırlı ve bereketli kazançlar diledik.‬‪Ahilik geleneğinin günümüz temsilcileri olan güler yüzlü, vefakar esnaflarımıza teşekkür ediyoruz.Nevşehir 2000 Evler Mahallemizde ikamet eden hemşerilerimize ayrı aytı çat kapı misafir olmaya devam ediyoruz.Tüm hemşerilerimize tek tek ulaşmak için ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Milletimizle her daim birlikteyiz."dedi

YORUM EKLE