Açıkgöz’den Fetih Suresi ve Sabah Namazı Çağrısı

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Sn Mustafa AÇIKGÖZ, 20 Ocak Cumartesi gecesi Nevşehir’e çağrıda bulundu:

Açıkgöz’den Fetih Suresi ve Sabah Namazı Çağrısı
banner230

“Fetih Suresini Okuyoruz, 21 Ocak Pazar gün Sabah Namazında #Nevşehir Kurşunlu Camimizde Buluşuyoruz.”dedi.

Sabah namazında Kurşunlu Camisinde bir araya gelen Nevşehirliler camiye sığmadı. Vatan ve millet aşkıyla kahraman Mehmetçiğimizin muzaffer olması için dualar edildi.

Açıkgöz, sabah namazı sonrası birlik ve beraberliğe vurgu yapan ve memnuniyetini dile getiren açıklamalarda bulundu:

“ ‘Biz, sana doğrusu apaçık bir fetih ihsan ettik.’(Fetih,1)
Mazlumların hamisi aziz hemşerilerimizle sabah namazında Kurşunlu Camimize akın ederek Ümmet-i Muhammed'in umudu kahraman Mehmetçiğimizin muzaffer olması için Fetih Suresi ile hep birlikte dua ettik. #ZeytinDaliHarekati

‎وَيَنصُرَكَ اللَّهُ نَصْرًا عَزِيزًا
‎Ve Allah, Eşsiz Bir Şanlı Zafer ile Sana Yardım Etsin.
‎( Fetih Suresi /3)
‎Çağrımıza iştirak ederek camilere akın eden, gelemeyip dualarla bir arada olduğumuz tüm Nevşehirli hemşerilerimize, aziz vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

‎ Ya Rabbi, Müslümanların izzeti, devletin namusu, İslam’ın birliği ve mazlumların hakkı için bize güç ver. Muhakkak, sen muhtaç olanların Rabbisin. Bizden yardımını esirgeme Ya Rabbi.

Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde sınır güvenliğimiz için meşru hakkımızı kullanıyoruz. Terörün adı PKK/PYD/DAEŞ ne olursa olsun, destekçileri kim olursa olsun biz Güçlü Türkiye ve geleceğimiz için gerekli adımları atacağız. Terör bitecek, bize akıl ve göz dağı verenler sabrımızı sınamaya kalktı ancak gücümüzü sınayamayacaklar.

#ZeytinDalıHarekatı #Türkiye
#AfrinOperasyonu

Muzaffer Ordumuzun, kahraman Mehmetçiğimizin dualarla yanındayız; Rabbim, her daim milletimizi muzaffer eylesin.” dedi.
#AfrinOperasyonu

YORUM EKLE