Muş Valisi Seddar Yavuz, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Muş Valisi Seddar Yavuz, şehit ailelerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.Muş merkezde ikamet eden şehit ailelerini ziyaret eden Vali Seddar Yavuz, ailelerin sorunlarını dinledi. Vali Yavuz’a İl Müftüsü Alettin Bozkurt ve Aile ve Sosyal Politikalar...

Muş Valisi Seddar Yavuz, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
banner230
Muş Valisi Seddar Yavuz, şehit ailelerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
Muş merkezde ikamet eden şehit ailelerini ziyaret eden Vali Seddar Yavuz, ailelerin sorunlarını dinledi. Vali Yavuz’a İl Müftüsü Alettin Bozkurt ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdulbari Aksoy eşlik etti.
İlk olarak Şehit Mehmet Fatih Gönenç’in ailesini ziyaret eden Vali Yavuz, şehit ailesi ile yakından ilgilenerek sorunlarını dinleyerek daha sonra Şehit Taylan Özmen’in ailesine ziyarette bulundu. Sürekli ziyaretlerde bulunacaklarını belirten Vali Yavuz, “Bayrağımızın vatanımız üzerinde halen özgürce dalgalanması; şehitlerimizin ve gazilerimizin emsalsiz fedakârlıklarının eseridir. Bu yüzden onlara ne kadar minnet ve şükran duysak azdır. O yüzden tüm şehit yakınlarına ve gazilerimize minnettarım. Sizler bizim baş tacımızsınız. Sizlerin dertleri, bizlerin dertleridir. Benim kapım ve gönlüm sizlere sonuna kadar açıktır. Devletimizin imkânları dâhilinde sizlere her türlü desteği sağlayacağız” dedi.
Vali Yavuz, ziyarete şehitlerin çocuklarına tablet bilgisayar hediye etti. Ziyaret çıkışı yolda karşılaştığı çocuklarla da sohbet eden Vali Yavuz, onlara tavsiyelerde bulundu.
YORUM EKLE