Muş TSO Binasının İnşaatı Aralıksız Sürüyor

Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MUŞ TSO) yeni hizmet binasında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.Konuyla ilgili açıklama yapan ve en kısa sürede çalışmaların tamamlanmasını hedeflediklerini belirten Muş Ticaret ve Sanayi Odası...

Muş TSO Binasının İnşaatı Aralıksız Sürüyor
banner230
Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MUŞ TSO) yeni hizmet binasında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan ve en kısa sürede çalışmaların tamamlanmasını hedeflediklerini belirten Muş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Şentürk, özellikle konferans ve meclis toplantı salonlarının modern bir şekilde dizayn edildiğini aktardı. 550 kişi kapasiteli konferans salonunun ses sisteminin profesyonel bir şekilde dizayn edildiğini ve salonun oturma planının da konferanslara uygun bir şekilde yerleştirildiğini kaydeden Şentürk, "Amfi ve ses sistemi, sahne ve ışıklandırmalarla birlikte Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en modern konferans salonunu inşa ediyoruz. Yine 150 kişi kapasiteli meclis toplantı salonumuzu da aynı özelliklerle inşa ediyoruz. Bu salonlar Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nın yanı sıra kentin tüm kurum ve kuruluşlarına hizmet verecektir” dedi.
Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nın en üst katında bulunan konferans salonunun hemen yan tarafından fuaye ve kokteyl salonunun da modern bir şekilde inşa edileceğini aktaran Şentürk, Muş’un böyle güzel bir hizmete ihtiyacı olduğunu ve MUŞ TSO’da yapımı tamamlanan bu hizmetlerden tüm halkının yararlanabileceğini aktardı. Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni hizmet binasını en kısa sürede tamamlamayı hedeflediğini kaydeden Şentürk, "Başta üyelerimiz olmak üzere, kentin tüm kesimin en iyi hizmeti sunma gayretindeyiz. Odamızın yeni hizmet binasının tamamlanması ile birlikte hemşehrilerimize daha kaliteli ve verimli hizmet sunacağız" diye konuştu.
YORUM EKLE