Muhtarlar, Vali Yavuz’u Ziyaret Etti

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ve beraberindeki muhtarlar, Vali Seddar Yavuz’u ziyaret etti.Yapılan ziyarete Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Doğu Anadolu Muhtarlar Konfederasyonu...

MUŞ 25.05.2016, 08:17
Muhtarlar, Vali Yavuz’u Ziyaret Etti
banner230
Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ve beraberindeki muhtarlar, Vali Seddar Yavuz’u ziyaret etti.
Yapılan ziyarete Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Doğu Anadolu Muhtarlar Konfederasyonu ve Bingöl Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Butaku, Muş Ovası Muhtarlar Derneği Başkanı Turan Süme ile beraberindeki köy ve mahalle muhtarları katıldı. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Seddar Yavuz, ister zengin, ister fakir, ister eğitimli, ister eğitimsiz olsun tüm vatandaşları birinci sınıf olarak gördüklerini söyledi. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ zihniyetiyle hizmetlerine devam ettiklerini ifade eden Vali Yavuz, “Biz devletin ancak vatandaşa hizmet ettiği, onu memnun ettirdiği sürece kutsal olduğuna inanırız. Vatandaşın sorununa arkasını dönem, dininden, etnik kökeninden dolayı ayırt eden, hakir gören anlayışı ayaklar altına alırız. Bizim için ister zengin, ister fakir, ister eğitimli, ister eğitimsiz olsun tüm vatandaşlarımız birinci sınıf insandır. Çünkü biz emreden, buyuran devletten, hizmetkâr olan bir devlet anlayışına doğru yol alıyoruz. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ zihniyetiyle hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.
Makamında kabul ettiği muhtarlarla sohbet eden Vali Yavuz, yapılan nezaket ziyaretinden ötürü teşekkürlerini dile getirdikten sonra ziyaret basına kapalı olarak devam etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
14°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 16 Ekim 2019
İmsak 05:23
Güneş 06:45
Öğle 12:32
İkindi 15:38
Akşam 18:09
Yatsı 19:25

Gelişmelerden Haberdar Olun

@