Orman Genel Müdürü Üzmez Mersin’e Geldi

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, Mersin’e gelerek Mersin Orman Bölge Müdürlüğü şube ve işletme şeflerinin sorun ve taleplerini dinledi.Orman Genel Müdürü Üzmez, bugün Mersin Orman Bölge Müdürlüğü’nü...

Orman Genel Müdürü Üzmez Mersin’e Geldi
banner230
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, Mersin’e gelerek Mersin Orman Bölge Müdürlüğü şube ve işletme şeflerinin sorun ve taleplerini dinledi.
Orman Genel Müdürü Üzmez, bugün Mersin Orman Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Orman Bölge Müdürü Abit Baca, Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet Çelik, Yalçın Akın, Durmuş Bilal Akkuş, şube ve işletme müdürleri tarafından karşılanan Üzmez, şube müdürleri ve işletme müdürleriyle bir toplantı yaptı.
Toplantıda, iyi yönetici olmanın önemine değinen Üzmez, çalışma prensipleri hakkında talimatlar vererek, “İyi bir yönetici mazeret üreten değil, marifet üretendir. Görevler yerine getirilirken, çalışma alanına ve mevzuata hakim olunması son derece önemlidir. Özellikle şube müdürleri mevzuatları çok iyi bilecek. Ayrıca, her kademedeki meslektaşımız üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapacak ve çok çalışacak” dedi.
Bu toplantı sonrasında orman işletme müdürleri ile ayrıca bir toplantı daha düzenleyen Üzmez, müdürlerin talep ve sorunlarını dinledi.
YORUM EKLE