Şehzadeler ailesi iftarda buluştu

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye Meclis üyeleri ve belediye personeli ile düzenlenen iftar programında bir araya geldi.Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye Meclis üyeleri ve belediye personeli için iftar...

Şehzadeler ailesi iftarda buluştu
banner230
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye Meclis üyeleri ve belediye personeli ile düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye Meclis üyeleri ve belediye personeli için iftar programı düzenledi. Düzenlenen iftar programına, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Grup Başkanvekili İbrahim Onaylı, MHP Grup Başkanvekili Ziya Elmalı, CHP Grup Başkanvekili Hüseyin Erkenci, Belediye Meclis üyeleri, Başkan yardımcıları, birim müdürleri ile çok sayıda belediye personeli katıldı. Şehzadeler’ de güzel bir Ramazan yaşandığını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Bugüne kadar onbinlerce vatandaşımız ile iftar sofralarında lokmamızı paylaştık. Toplumun bütün kesimleri ile bir araya gelerek aramızda ki duygu birlikteliğini pekiştirdik. Bununla da yetinmedik. Cumhuriyet meydanında her gece etkinliklerimiz oldu. Gittiğimiz mahallelerimiz de de çocuklarımız nerede o eski Ramazanlar demesinler diye, Hacivat - Karagöz orta oyunları ve çocuk oyunları sunduk. Teravih namazlarında her gece bir camide buluştuk, iftar ve sahurlarla hamd olsun bugüne kadar geldik. Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı ve dualarımızı kabul etsin” dedi.
İftar programı sonrasında Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik tüm Belediye personeli ile tek tek bayramlaştı.
YORUM EKLE