Kırkağaç’ta Mabem Ve Gıda Bankası Hizmete Giriyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 17 ilçede hayata geçirdiği MABEM ve Gıda Bankası projeleri Kırkağaç’ta da hayat buluyor.Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün ilçelere sözünü verdiği MABEM ve Gıda Bankası projeleri...

Kırkağaç’ta Mabem Ve Gıda Bankası Hizmete Giriyor
banner230
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 17 ilçede hayata geçirdiği MABEM ve Gıda Bankası projeleri Kırkağaç’ta da hayat buluyor.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün ilçelere sözünü verdiği MABEM ve Gıda Bankası projeleri birer birer hizmete giriyor. Kırkağaç’ta hazırlıkları tamamlanan MABEM’de açılış için gün sayılırken, yeri belirlenen Gıda Bankası’nın da yakın zamanda dar gelirli vatandaşlara hizmet vermeye başlayacağı belirtildi. Konuyla ilgili bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, ilçelerde hayata geçirecekleri MABEM ile birlikte eğitime önemli katkı sağlayacaklarına inandığını söyledi. Manisa merkezde verilen kurslarda öğrencilerin önemli başarılar elde ettiğini hatırlatan Ustamehmetoğlu, “Manisa merkezde elde ettiğimiz yüzde 95’lik başarı oranını ilçelerimizde de yakalamak istiyoruz” dedi.
17 İLÇEYE GIDA BANKASI
Dar gelirli vatandaşlara yönelik açılan Gıda Bankalarının 17 ilçede yaygınlaştığını ifade eden Ustamehmetoğlu, “Kırkağaç’ta da Gıda Bankası’nın yerini belirledik. Yakın zamanda Gıda Bankası’nı da hizmete açacağız. Kırkağaç’ta ikamet eden dar gelirli vatandaşlarımız kendilerine verilecek alışveriş kartlarıyla ihtiyacı olan ürünleri alabilecek” diye konuştu.
YORUM EKLE