Anadolu Gençlik Derneği’nden Aşure Etkinliği

Anadolu Gençlik Derneği(AGD) Malatya Şubesi Üniversite Komisyonu tarafından kentin üç farklı bölgesinde aşure ikram edildi.İlk olarak Üniversite durağında başlayan aşure ikram programına üniversite öğrencilerinin yanı sıra vatandaşlar...

Anadolu Gençlik Derneği’nden Aşure Etkinliği
banner230
Anadolu Gençlik Derneği(AGD) Malatya Şubesi Üniversite Komisyonu tarafından kentin üç farklı bölgesinde aşure ikram edildi.
İlk olarak Üniversite durağında başlayan aşure ikram programına üniversite öğrencilerinin yanı sıra vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Dernek üyesi gençler, dükkanlarını bırakamayan esnafların bir bölümüne de aşure ikram eti. AGD Malatya Şubesi Üniversite Komisyonu Başkanı Resul Kılıç, “Türkiye geneli tüm üniversite komisyonlarımız bu etkinliği imkanları doğrultusunda şehrin birkaç bölgesinde gerçekleştiriyor. Biz de Malatya’da Üniversite durakları, KYK öğrenci yurdu önü ve organize sanayi bölgesi olmak üzere 3 farklı noktada gerçekleştireceğiz” diye konuştu.
Kılıç, bu etkinliklerde kendilerine maddi ve manevi destek olan tüm esnaflara teşekkür ederken, sevgi ve kardeşlik mesajı veren etkinliklerle gündemi meşgul etmek istediklerini kaydetti.
YORUM EKLE