Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinde Aşure Etkinliği

Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinde Muharrem ayı dolayısıyla öğretmen, öğrenci ve velilerin katkılarıyla Aşure günü etkinliği düzenlendi.Hisarcık Çok Programlı Lise Müdürü Selim Özyurt, her yıl Muharrem ayında geleneksel olarak...

Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinde Aşure Etkinliği
banner230
Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinde Muharrem ayı dolayısıyla öğretmen, öğrenci ve velilerin katkılarıyla Aşure günü etkinliği düzenlendi.
Hisarcık Çok Programlı Lise Müdürü Selim Özyurt, her yıl Muharrem ayında geleneksel olarak öğretmen, öğrenci ve velilerin katkılarıyla aşure etkinliği düzenlediklerini belirterek, etkinliğine emeği geçenlere teşekkür etti.
Okul bahçesinde gerçekleştirilen yaklaşık 500 kişilik Aşure ikramına Kaymakam Davut Bayraktar, Garnizon Komutanı Oğuz Uçak, İlçe Emniyet Amiri İsmail Çoban, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, Özel İdare Müdürü Mevlüt Erkul, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ramazan Özşahin, Ziraat Bankası Şube Müdürü Servet Köse, Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çalışkan ile ilçede görev yapan okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.(MA-EFE)
YORUM EKLE