Bakan Işık, Başkan Karaosmanoğlu’nun babasını ziyaret etti

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun babasına bayram ziyareti gerçekleştirdi.Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker,...

Bakan Işık, Başkan Karaosmanoğlu’nun babasını ziyaret etti
banner230
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun babasına bayram ziyareti gerçekleştirdi.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, KOÜ Rektörü Sadettin Hülagü ve AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun babası Necmettin Karaosmanoğlu’na bayram ziyareti gerçekleştirdi.
Konuklarına sağlık ve başarılar dileyen Necmettin Karaosmanoğlu, milletimize hizmetten asla geri durmamalarını, sabırlı ve kararlı bir şekilde çalışmalarını istedi. Başkan Karaosmanoğlu’da babasını ziyarete gelen Bakan Fikri Işık ve diğer konuklara da teşekkür etti. Daha sonra Bakan ışık ve beraberinde ki heyet Yuvacık merkezde vatandaşlarla bayramlaştı ve çay içtiler.
YORUM EKLE