İHH’dan Yetim Çocuklar Ve İhtiyaç Sahibi Aileler Yararına İftar Programı

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kırklareli Şubesi, Yetim Çocuklar ve İhtiyaç sahibi aileler yararına iftar programı düzenledi.İHH Kırklareli şubesi Tarafından, Kırklareli Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar programına...

Kırklareli 28.06.2016, 11:02
İHH’dan Yetim Çocuklar Ve İhtiyaç Sahibi Aileler Yararına İftar Programı
banner230
İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kırklareli Şubesi, Yetim Çocuklar ve İhtiyaç sahibi aileler yararına iftar programı düzenledi.
İHH Kırklareli şubesi Tarafından, Kırklareli Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar programına katılan, yetim ve ihtiyaç sahibi aileler için bilet alındı.
İHH Kırklareli Şubesi Kadın Kolları Başkanı Gönül Canan’ın açılış konuşması ile başlayan İftar programı Kuran-ı Kerim Tilaveti ile devam etti.
Gönül Canan iftar programında yaptığı konuşmada, “Yetim Gülerse Dünya Güler” diyerek çıktığımız bu hayır yolculuğunda İHH gönüllüleri olarak bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz. İHH Kırklareli şubesi olarak yeni olmamıza Rağmen gönül dostlarımız ile çok kısa sürede birçok faaliyet yaptık. Yetimlerimize ve İhtiyaç sahibi insanlarımıza güzel bir Ramazan ve Bayram geçirmeleri için Kardeşlik İftarları, Yardım Kumanyaları, kermes gibi etkinliklerle elimizi uzattık. Bundan sonrada gönül dostlarımız ile bu Yetimlerimizin ve ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.
İftar programına 180 kişinin katıldığını dile getiren İHH Kırklareli Şube Başkanı Şenol Öztürk de, “Bir yetimin yüzünü güldürmek, Güzel bir bayram geçirmesine vesile olmak onların duasını almak için İHH olarak vesile olmaya çalışıyoruz. Biz köprü vazifesi görüyoruz. Bu tür etkinliklerimiz gönüllülerimizin desteği ile daha da artarak devam edecek. Katılan, gönül veren herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 05 Aralık 2019
İmsak 06:09
Güneş 07:37
Öğle 12:37
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@