’Benimle Delirir Misin?’ Kırklareli’nde Sahnelendi

Kırklareli Belediyesi, kültür etkinlikleri kapsamında ’Benimle Delirir Misin?’ oyununu Kırklarelili vatandaşlarla buluşturdu.Rektörlük Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Kırklarelili vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Kadın-erkek...

’Benimle Delirir Misin?’ Kırklareli’nde Sahnelendi
banner230
Kırklareli Belediyesi, kültür etkinlikleri kapsamında ’Benimle Delirir Misin?’ oyununu Kırklarelili vatandaşlarla buluşturdu.
Rektörlük Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Kırklarelili vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Kadın-erkek ilişkilerini mizahi olarak ele alıp seyircilere bol kahkaha sunan oyunda, oyuncular Mehtap Bayri ve Necmi Yapıcı sahnede kaldıkları 2 saat boyunca muhteşem bir performans sergiledi.
Oyunculara çiçek takdim eden Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider, belediye olarak daha çok tiyatro oyunu gösterimi yapmak için yürüttükleri çalışmalara destek veren izleyenlere ve oyunculara teşekkür etti.
Oyuncu Necmi Yapıcı da, "Bizi sizlerle buluşturduğu için Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na ve Kırklareli Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz" diye konuştu. Mehtap Bayri ise Kırklareli’nde olmaktan ve Trakya seyircisi ile buluşmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi.
YORUM EKLE