Vali Kamçı, OSB’ye Anaokulu Yapımına İlişkin Protokolü İmzaladı

Vali Süleyman Kamçı, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) anaokulu yapımına ilişkin protokolü imzaladı.Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen protokole Vali Kamçı’nın yanı sıra, Vali Yardımcısı Gökhan Azcan, Kayseri OSB...

Vali Kamçı, OSB’ye Anaokulu Yapımına İlişkin Protokolü İmzaladı
banner230
Vali Süleyman Kamçı, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) anaokulu yapımına ilişkin protokolü imzaladı.
Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen protokole Vali Kamçı’nın yanı sıra, Vali Yardımcısı Gökhan Azcan, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Bahamettin Karaköse ve beraberindekiler yer aldı.
Vali Kamçı, Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yapılması planlanan 16 derslikli anaokulunun yapımına arsa bağışlayarak katkı sağlayan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi yönetimine teşekkür ettiğini ifade etti.
Anaokulunun 2017-2018 eğitim öğretim döneminde faaliyete geçecek şekilde planlamasının yapıldığını belirten Vali Kamçı, okulun eğitime açılmasıyla birlikte OSB’de çalışan işçilerin çocuklarına önemli bir kolaylık sunulmuş olacağını söyledi.
Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan da, OSB’de yaklaşık 65 bin çalışan olduğunu ve bu çalışanların çocuklarına yönelik anaokulu ihtiyacı olduğunu anlatarak, önemli bir protokole imza attıklarını ifade etti.
Başkan Nursaçan, görevindeki ilk günlerinde okul yapımı protokolü gibi hayırlı bir işe vesile olan Vali Kamçı’ya da teşekkür etti.
Tören, okul yapımı protokolüne imzaların atılması ile son buldu.
YORUM EKLE