Başkan Büyükkılıç Ve Ekibi Melikgazi Mahallesi Halkı İle

Melikgazi Mahallesi’nde Cuma namazı sonrası mahalle halkı ve esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Mahallesi’nin son 20 yılda şekillendiğini, imarlaştığını ve modern binalar ile oluştuğunu bu açıdan şehrin...

Başkan Büyükkılıç Ve Ekibi Melikgazi Mahallesi Halkı İle
banner230
Melikgazi Mahallesi’nde Cuma namazı sonrası mahalle halkı ve esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Mahallesi’nin son 20 yılda şekillendiğini, imarlaştığını ve modern binalar ile oluştuğunu bu açıdan şehrin prestij mahalleleri arasında yer aldığını söyledi.
Melikgazi Mahalle gezisine Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Avşar Aslan, Melikgazi İlçe Müftüsü Musa Dolar, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami KADIOĞLU, Belediye Meclis Üyeleri, daire müdürleri ile mahalle muhtarları da iştirak etti.
Mahalle halkının memnuniyeti önemli…
Melikgazi Mahallesi’nde bu yıl gerçekleştirilen belediye çalışmaları ile ilgili olarak mahalle halkına memnuniyetlerini soran Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, bölgenin barındırdığı nüfus, kamu hizmet binaları, sosyal ve spor tesisleri ve en önemlisi büyük alışveriş merkezleriyle hareketli, canlı ve aktif bir bölgeyi kapsadığını söyledi.
Alışveriş merkezleri, büyük ölçekli ve çok amaçlı parkları, otoparkları ve geniş yolları ile...
İlçe sınırları içerisinde semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımların yapıldığını ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç “Melikgazi hizmetleri her yerde ilkesi ile çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Bugün Melikgazi Mahalle halkı ile beraberiz ve aşure ikramımız Melikgazi mahalle halkına yapılmaktadır. İlçe sınırları içerisinde semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımlar yapılmaktadır. Melikgazi Mahallesi alışveriş merkezleri, çok amaçlı ve büyük ölçekli parkları, semt otoparkları, büyük marketleri ile adeta şehircilik yapımını tamamlamış bir semtimizdir. Şehrimizin prestijli mahalleleri arasında yer alan Melikgazi Mahallesi modern yapıları ile de dikkat çekmektedir.” dedi.
Mesken ağırlı mahallede büyük alışveriş merkezileri …
Mahallede bulunan fırın, şarküteri ve manav esnafı ile sohbet eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Mahallesi’nde yer alan gençlerin ve öğrencilerin yoğun sevgi gösterilerinde bulunmasına karşılık onlara aşure ikramında bulundu.
YORUM EKLE