Başkan Çalışkan’dan Dolandırıcı Uyarısı

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalişkan, Bazı Art Niyetli Kişilerin Son Günlerde İsmini Ve Belediyeyinin İsmini Kullanarak Sanayici Ve İş Adamlarından Para İstendiğini Söyledi.

Başkan Çalışkan’dan Dolandırıcı Uyarısı
banner230
Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, son günlerde kendisinin ve Karaman Belediyesi’nin isminin kullanılarak özellikle sanayici iş adamlarından para isteyen dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.
Başkan Çalışkan konu ile ilgili yaptığı uyarıda, “İlimizde ve ülke genelinde art niyetli bazı kimseler vatandaşları dolandırmak için çeşitli yöntemler kullanıyorlar. Son günlerde, ilimizde özellikle sanayici iş adamlarımız hedef alınarak, “Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan size yönlendirdi, Karaman Belediye Başkan Yardımcısı size yönlendirdi, Karaman Belediyesi sizinle görüşmemizi istedi” gibi asılsız söylemlerle para istedikleri duyumunu aldık. Konuyu emniyet birimlerine ilettik. Karaman Belediyesi ve Karaman Belediye Başkanı olarak şahsım asla böyle bir yönlendirmede bulunmadık ve asla bulunmayız. Bu şekilde aranan iş adamlarımızı ve vatandaşlarımızı bu art niyetli kişilere karşı dikkatli olmaları konusunda önemle uyarıyoruz. Böyle bir olayla karşılaşanlar doğrudan polise ve emniyet güçlerimize müracaat etsinler” dedi.
YORUM EKLE