Eyüp’te Okullar Cumhuriyet Koşusu’nda

Eyüp’te okullar arası düzenlenen Cumhuriyet Koşusu’nda öğrenciler birincilik için kıyasıya mücadele etti.Eyüp’te okullar arası Cumhuriyet Koşusu Eyüp Belediyesi Alibeyköy Spor Kompleksi’nde gerçekleşti. Toplam 6 kategoride yapılan...

Eyüp’te Okullar Cumhuriyet Koşusu’nda
banner230
Eyüp’te okullar arası düzenlenen Cumhuriyet Koşusu’nda öğrenciler birincilik için kıyasıya mücadele etti.
Eyüp’te okullar arası Cumhuriyet Koşusu Eyüp Belediyesi Alibeyköy Spor Kompleksi’nde gerçekleşti. Toplam 6 kategoride yapılan koşuya öğrenciler büyük ilgi gösterdi. İlköğretim öğrencileri küçük kategori, ortaöğretim yıldız, liseler ise genç kategoride yarıştı. Her kategoride takım ve bireysel olarak yarışmalar gerçekleştirildi. Küçük Erkek / Küçük Kız, Yıldız Erkek / Yıldız Kız, Genç Erkek / Genç Kız olarak gerçekleştirilen koşularla öğrenciler kıyasıya yarıştılar.
“Küçük Erkekler”de Göktürk Ortaokulu’ndan Mert Kırık, takım halinde ise Göktürk İmam Hatip Ortaokulu birinci oldu. “Küçük Kızlar”da ise Sıla Karagöz, takım olarak Alibeyköy Ortaokulu ipi göğüsledi. “Yıldız Erkekler”de Göktürk İmam Hatip Ortaokulu’ndan Yusuf Furkan Candır birinci olurken, takım olarak da yine Göktürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ilk sırayı aldı. “Yıldız Kızlar”da ise Çırçır Ortaokulu öğrencisi Esennur Seyhan, takım olarak da Alibeyköy Ortaokulu birinciliği elde etti.
YORUM EKLE