Ramo yeni bölüm bugün var mı? Show TV Yayın Akışı - 1 Ocak 2021

Ramo 27. yeni bölüm bugün var mı? Ramo severleri üzecek haber için haberimizi okuyabilirsiniz. İşte 1 Ocak 2021 Show TV Yayın Akışı

Gündem 01.01.2021, 18:35 30.01.2021, 16:45
Ramo yeni bölüm bugün var mı? Show TV Yayın Akışı - 1 Ocak 2021

Ramo'nun geçen hafta ekrana gelen bölümü ekran başındakileri soluksuz bıraktı. Aksiyonun hız kesmediği heyecan dolu bölümün finalinde Ramo'nun, Yavuz'u vurduğu anlar herkesi şoke etti.

Show TV'nin beğeniyle izlenen dizisi Ramo'nun dün akşam ekrana gelen bölümünde, dokunulmazlık alan Yavuz, bir toplantı düzenleyerek İstanbul'daki tüm önemli isimleri davet etti. Davetlilerin karşısına çıkmak için hazırlandığı sırada ise karşısında Ramo'yu bulan Yavuz, büyük bir şaşkınlık yaşadı. Gerilimin arttığı bu dakikalarda Yavuz, Ramo'yu tehdit etti ancak halası Fidan'ın intikamını almak isteyen Ramo, Yavuz'u vurarak öldürdü!

CİHANGİR VE KÖKSAL KARŞI KARŞIYA!

Ramo, Cihangir'i bitirecek yeni hamlesini yaptı ve Köksal'ı da oyunun içine kattı. Cihangir'i masada zor durumda bırakmak isteyen Ramo, Köksal ile Cihangir'i karşı karşıya getirince işler karıştı. Köksal'ın öldüğünü söyleyen Cihangir, bu gelişmeyle masada büyük bir güç kaybederken, uzun zaman sonra Köksal ile yüzleşti. Yalnız kaldıklarında Köksal'ı tehdit eden ve akşam yemeğine çağıran Cihangir, işini bitirmek için harekete geçti. Cihangir'in planını bozan ve Köksal'ın güvenliğini sağlayan ise Serdengeçtiler oldu.

CİHANGİR, KÖKSAL VE DOĞU'NUN PEŞİNDE!

Köksal'ı alamayan Cihangir, hem Köksal'ı hem de Doğu'yu ortadan kaldırmak için Çilingir'e başvurdu. İstanbul'daki tüm tetikçilerine Köksal ve Doğu'nun beyaz çarpılı fotoğrafını yollayan Çilingir, ikisinin de sağ olarak yakalanmalarını istedi. Çilingir'in adamları tarafından aranan Doğu ise kendini bilerek yakalatarak Cihangir'i öldürmek için plan yaptı ancak tuzağı fark eden Cihangir, Doğu'yu öldürme emri verdi. Bunun üzerine çıkan çatışmada Doğu tek başına Cihangir'in adamlarına saldırırken, kalan son kurşunuyla da kendi canını almaya karar verdi. Onu ölümden son anda kurtaran ise Ramo oldu.

RAMO İLE SİBEL YENİDEN YAN YANA!

Masada Cihangir'e karşı eli güçlenen Ramo, raconu hatırlatarak Cihangir'den Sibel'i istedi. Cihangir ise Sibel'i almaya gelecek olan Ramo'nun ölüm planını devreye soktu. Tam o anlarda Nadya'nın gelmesiyle birlikte Ramo, ölümden kurtuldu ve Sibel'i de alarak evden çıktı. Sibel'i eve getiren Ramo, ailesine her şeyi anlatarak Sibel'in yaptıklarının gerçek sebebini açıkladı. Tüm aile yeniden bir araya gelmenin sevincini yaşarken, Ramo ile Sibel'in kavuştuğu romantik anlar bölüme damgasını vurdu.,

RAMO, ÇİLİNGİR'İ BİTİRDİ!

Ramo, Çilingir'i ve tetikçilerini bitirmek için Serdengeçtiler ile tasarladığı planla tüm düzeni yıktı. Çilingir'in sistemiyle tüm tetikçileri karşı karşıya getiren Ramo, İstanbul'da Çilingir'in adamını bırakmadı.

RAMO YENİ BÖLÜM BUGÜN NE YAZIKKİ YOK. YENİ BÖLÜM 8 OCAK 2021'DE

06:15 Yeni GelinTekrar
09:30 Muhteşem Gilly HopkinsTV'de İlk
11:30 Yılbaşı SürpriziTekrar
14:30 Sev Kardeşim
16:15 Neşeli Günler
18:45 Show Ana HaberCanlı
20:00 Eltilerin SavaşıTV'de ilk
22:15 Eltilerin Savaşı
00:30 Fokus
02:00 Fokus
03:30 ÇukurTekrar Altyazılı
05:45 Gülümse YeterTekrar

RAMO 26. BÖLÜM TEKRARI

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@