Maraşlı 6. Bölüm (15 Şubat) Tek Parça Full HD İzle - Son Bölüm

Maraşlı yol ayrımında .Maraşlı'ya tehlikeli gelir ama Mahur'u kıramaz. Kermeste keyifli vakit geçiren Maraşlı, Mahur ve özellikle Zeliş'in mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlı'yı yeni bir yol ayrımına getirecektir. Maraşlı kendini, kızını ve Mahur'u bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacaktır?

Gündem 16.02.2021, 08:08
Maraşlı 6. Bölüm (15 Şubat) Tek Parça Full HD İzle - Son Bölüm

Maraşlı 6. Bölüm izle

Savaş, Mahur'u kaçırır, zindan gibi bir odaya kapatır. Mahur'a çok kötü davranmaktadır. Mahur, ilk defa ölüme çok yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlı'nın öldüğünü sanmaktadır. Maraşlı, Mahur'u kurtarmak için nasıl bir yol izleyecek? Savaş, Aziz'den; Mahur'un, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlı'yı öldürmesini ister. Aziz, kızını kaybetmemek için Maraşlı'yı öldürmeyi göze alacak mı? Aziz'den uzun süredir şüphe duyan Maraşlı'nın bu anlaşmadan haberi nasıl olacak? Tüm kartlarını oynayan Savaş, Ozan'ı da tehdit eder. Savaş, Ozan'a 24 saat süre verir. 24 saat sonunda Türel Ailesi'ni ve Ozan'ı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir. Mahur, arkadaşı Betül'ün düzenleyeceği kermese Zeliş'i de davet eder. Bu davet Maraşlı'ya tehlikeli gelir ama Mahur'u kıramaz. Kermeste keyifli vakit geçiren Maraşlı, Mahur ve özellikle Zeliş'in mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlı'yı yeni bir yol ayrımına getirecektir. Maraşlı kendini, kızını ve Mahur'u bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacaktır?

Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz'un paylaştığı "Maraşlı" dün akşam yayınlanan bölümüyle ekrana damga vurdu.

Mahur ifadesini değiştirdi! Savaş özgürlüğüne kavuştu!

Dizinin ekrana gelen bölümünde Mahur'un, Savaş'tan kurtulmak için beklediği büyük duruşma günü ekrana geldi. Hapse girmemek için kartlarını çok iyi oynayan Savaş, Mahur'un ifadesini geri çekmesini sağladı.

Bölümde, Mahur'un, Maraşlı ile katıldığı sergide, Savaş görüntülere sızarak Mahur'un annesinin yıllar önce kaydettiği itiraf kaydını dinletti. Annesinin kayıtta "Büyük bir yalanın içinde yaşıyorsun Mahur' diye seslenmesi merak uyandırdı. Savaş'tan annesinin görüntülerinin tamamını alabilmek için ifadesini geri çeken Mahur, duruşmada Savaş'ın özgür kalmasını sağladı.

Maraşlı'ya hain pusu!

Bölüm finalinde Mahur'la arasındaki dosyayı kapatan Savaş'ın yeni hedefi Maraşlı oldu. Savaş, Maraşlı'yı öldürmek için Aziz Türel'le eski eşinin video kaydı üzerine anlaşma yaptı. Heyecanın doruğa tırmandığı bölümde, Savaş ve Aziz Türel, Mahur'u kullanarak Maraşlı'ya pusu kurdu.

Hain Mahur'un babası mı?

Soluk soluğa izlenen bölümle gözler Aziz Türel'e çevrildi.

Mahur'u öldürmek isteyen babası Aziz Türel mi?, Maraşlı'nın kızı Zeliş'in yaralandığı saldırının emrini veren Aziz Türel mi? Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur'un, Pelin Gülcan Metu'nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün'ün üstlendiği "Maraşlı" her Pazartesi saat 20.00'de atv'de ekrana geliyor.

Maraşlı 6. Bölümü izlemek için tıklayın

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@