Treinen’den pancar kooperatifine ziyaret

YOZGAT (AA) - Food and Agriculture Organization (FAO), Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü, Avrupa ve Merkez Bölge Müdürlüğünden Bilgi ve Bilgi Yönetimi Görevlisi Sophie Treinen, Yozgat Pancar Ekiciler Kooperatifi Başkanı Kürşat Arslan'ı...

Genel 01.08.2019, 15:56
Treinen’den pancar kooperatifine ziyaret
banner230

YOZGAT (AA) - Food and Agriculture Organization (FAO), Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü, Avrupa ve Merkez Bölge Müdürlüğünden Bilgi ve Bilgi Yönetimi Görevlisi Sophie Treinen, Yozgat Pancar Ekiciler Kooperatifi Başkanı Kürşat Arslan'ı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Arslan, Treinen'in tarımda dijitalleşme üzerinde araştırma ve inceleme yaptığını belirtti.

Arslan, "Konuyla ilgili olarak Tarım Bakanlığı Uzmanlarından Ali Berk ile birlikte önce Kadışehri Kabalı meyve bahçesini, ardından Aşağı Cumafakılı köyünde kurulan kültür mantarı tesislerini, sonrasında bizleri ziyaret ettiler. Ziyaretlerinde bu bölgede üretim yapan çiftçilerin teknoloji kullanımları ve çalışmaları hakkında bilgi almak için kooperatifimize ziyarette bulundular. Bizler de kendilerine ayrıntılı bilgi verdik. Kendilerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum." dedi.

Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 15 Kasım 2019
İmsak 05:52
Güneş 07:17
Öğle 12:31
İkindi 15:11
Akşam 17:35
Yatsı 18:55

Gelişmelerden Haberdar Olun

@